دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 76104
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آبان, ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸
 •   

  همراهی پرسنل و هنر فرماندهی نیروی انتظامی در حفظ امنیت شهرستان مشهود است

  در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه، معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و بخشدار مرکزی، از فرمانده نیروی انتظامی و پرسنل پلیس آگاهی شهرستان فیروزکوه قدردانی شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان، از فرمانده، جانشین و تنی چند از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه، تقدیر بعمل آمد. مهدی یوسفی جمارانی، […]


  در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان فیروزکوه، معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و بخشدار مرکزی، از فرمانده نیروی انتظامی و پرسنل پلیس آگاهی شهرستان فیروزکوه قدردانی شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، در مراسمی با حضور فرماندار شهرستان، از فرمانده، جانشین و تنی چند از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه، تقدیر بعمل آمد.

  مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه، در این مراسم گفت: ایجاد و تأمین امنیت وظیفه ای عمومی است که نیاز به عزم همگانی دارد و فداکاری ماْموران انتظامی در خدمت‌رسانی به شهروندان و ارتقاء امنیت پایدار بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

  وی با اشاره به نقش پرسنل نیروی انتظامی در کشفیات پلیس آگاهی و دستگیری سارقین منازل مسکونی در شهرستان، افزود: پرسنل نیروی انتظامی بدون کوچک ترین اغماضی نسبت به متخلفان برخورد می کنند و خدا را شاکریم که نیروی های انتظامی و نظامی ما از معتقدترین و متعهدترین افراد شکل گرفته اند و این جای بسی افتخار است.

  فرماندار فیروزکوه به نقش مدیریت و فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان اشاره و افزود: حمایت و همراهی تک تک پرسنل نیروی انتظامی و هنر فرماندهی نیروی انتظامی علی رغم وجود محدودیت ها، در حفظ امنیت و انتظام شهرستان به خوبی مشهود است و می بینیم که با وجود مخاطرات در این حوزه، نیروهای خدوم انتظامی، با ایثار و از خودگذشتگی به عنوان حافظان امنیت، آسایش و آرامش مردم در جامعه هستند.

  یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه در ادامه ضمن قدردانی از پرسنل پلیس آگاهی برای اهتمام به رعایت قانون و جلوگیری از قانون شکنی گفت: مایه افتخار است که افرادی در لباس مقدس نیروی انتظامی و با امکانات محدود، تا این حد در اجرای قانون تلاش می کنند و از هیچ کوششی برای ایجاد امنیت و آرامش برای مردم دریغ نمی کنند. طی یک ماه گذشته اعضای سه باند سرقت از منزل با ۱۰ سارق در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند. کشفیات مواد مخدر در یک سال اخیر ۳۴۰ کیلوگرم بوده است که اکثریت آنها بومی نبوده و در مناطق گردشگری دستگیر شده اند.

  در پایان این جلسه با اهداء لوح تقدیر به رسم یادبود از زحمات پرسنل نیروی انتظامی و پلیس آگاهی شهرستان قدردانی شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها