دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 74817
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ آبان, ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
 •   

  کشف ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان فیروزکوه

  فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه از کشف ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان فیروزکوه خبر داد. سرهنگ فاضلی، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه، در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری دیمه نیوز، از کشف ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر خبر داد و در این خصوص گفت: عوامل گشت کلانتری و گشت ما در هنگام گشت زنی در […]


  فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه از کشف ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان فیروزکوه خبر داد.


  سرهنگ فاضلی، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه، در گفت و گوی اختصاصی با پایگاه خبری دیمه نیوز، از کشف ۴۰ کیلوگرم مواد مخدر خبر داد و در این خصوص گفت: عوامل گشت کلانتری و گشت ما در هنگام گشت زنی در محور اصلی تهران به سمت شمال بعد از شهرستان فیروزکوه به یک دستگاه خودرو مشکوک می شوند که با دو سرنشین در حاشیه جاده حرکت می کرد و قصد پارک کردن داشت.

  وی در ادامه افزود: مامورین به این خودرو دستور توقف دادند ولیکن سرنشینان به محض رویت مامورین متواری می شوند و با کمک گشت یگان امداد و اجرای طرح ترافیک صوری توقیف می شوند؛ در بازرسی از صندوق عقب این خودرو حدود ۴۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک به صورت جاسازی در بطری نوشابه و آب معدنی کشف شد که در ظاهر گمان می شد نوشابه یا محصولاتی همچون رب انار است.

  فرماندهی نیروی انتظامی هم چنین خاطر نشان کرد: هر دو سرنشین خودرو که افراد غیربومی شهرستان بودند، دستگیر شدند و با مواد مخدر مکشوفه به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :