دیمه نیوز
امروز جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 77204
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
 •   

  اداره بهزیستی در خصوص اعطای تسهیلات برای اشتغال معلولان تمهیداتی اتخاذ کند

  مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولان با حضور جمعی از این قشر گرامی و مسئولان محلی در اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولان با حضور مهین خلیل ارجمندی، معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری، نیما عموزاده، رئیس اداره بهزیستی شهرستان، مسئولان محلی و جمعی از قشر […]


  مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولان با حضور جمعی از این قشر گرامی و مسئولان محلی در اداره بهزیستی شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولان با حضور مهین خلیل ارجمندی، معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری، نیما عموزاده، رئیس اداره بهزیستی شهرستان، مسئولان محلی و جمعی از قشر معلولان و افراد کم توان فیروزکوه امروز در سالن اجتماعات اداره بهزیستی شهرستان برگزار شد.

  مهین خلیل ارجمندی، معاون برنامه ریزی، اداری و مالی فرمانداری فیروزکوه ضمن گرامیداشت این روز اظهار داشت: در جوامع امروز افرادی در کنارمان زندگی می کنند که الگوی صبر و استقامت هستند و توانمندی بیشمار آنها در پس مشکلات ظاهری پنهان شده است؛ مسئولان وظیفه دارند همواره تلاش کنند تا این افراد توانمند بتوانند با مشکلات خود مقابله کنند و هوش و هنر خود را به منصه ظهور بگذارند.

  این مقام مسئول تصریح کرد: اداره بهزیستی در خصوص اعطای تسهیلات برای اشتغال این قشر کم توان تمهیداتی اتخاذ کند تا جامعه بتواند از توانمندی آنها در زمینه های مختلف بهره مند شود.

  ارجمندی هم چنین تأکید کرد: ادارات دولتی، شرکت های خصوصی و شهرداری ها باید به تسهیل رفت و آمد این قشر توجه ویژه ای داشته باشند و شرایط معابر، آسانسورها و … به طوری باشد که زندگی روزمره این عزیزان را با مشکل و مخاطره همراه نسازد.

  در پایان این مراسم از افرادی که موفق به کسب موفقیت های علمی، ورزشی، هنری و … شده بودند نیز تقدیر به عمل آمد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها