دیمه نیوز
امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 76953
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
 •   

  از اکنون باید تمهیدات لازم برای فصل سرما و بارندگی انجام شود

  جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه به ریاست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه به ریاست حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور محمد حیدری منش، جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج،  ولی صابر، رئیس دادگستری شهرستان، بخشداران مرکزی […]


  جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه به ریاست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، برگزار شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان فیروزکوه به ریاست حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور محمد حیدری منش، جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج،  ولی صابر، رئیس دادگستری شهرستان، بخشداران مرکزی و ارجمند، و مسئولان ذیربط روز گذشته در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

  حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، ضمن تشکر از اقدامات دستگاه ها و سازمان های عضو ستاد هماهنگی مدیریت بحران شهرستان گفت: در بحث مدیریت بحران، پیشگیری از بحران و آمادگی برای مقابله با بحران از اهمیت خاصی برخوردار است و همه دستگاه های اجرایی می بایست از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند.

  معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در ادامه افزود: با توجه به در پیش بودن فصل سرما و بارندگی ها، ادارات خدمات رسان در خصوص آمادگی کلیه نیروها و ادوات مورد نیاز، تدابیر و تمهیدات لازم را بعمل آورند.

  در ادامه جلسه پس از طرح دستور جلسه و ارائه گزارش توسط ادارات عضو، مواردی جهت اجرا، مصوب شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها