دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 76955
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
 •   

  برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز باید از ابتدای کار با افزایش نظارت انجام شود

  جلسه ستاد مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان فیروزکوه به ریاست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان، برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه ستاد مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان فیروزکوه به ریاست حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور محمد حیدری منش، جانشین فرماندهی ناحیه […]


  جلسه ستاد مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان فیروزکوه به ریاست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان، برگزار شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه ستاد مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان فیروزکوه به ریاست حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور محمد حیدری منش، جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج، ولی صابر رئیس دادگستری شهرستان، بخشداران مرکزی و ارجمند و مسئولان ذیربط  در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

  حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، در این جلسه با طرح دستور جلسه، گفت: پیشگیری از ساخت سازه های غیر مجاز باید اولویت اصلی نهادها در برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز باشد به صورتی که از ابتدای کار نباید فرصت ساخت و ساز به افراد بدهیم و این مهم با افزایش نظارت در حوزه وظایف هر سازمان محقق خواهد شد.

  گفتنی است در ابتدای این جلسه روسای ادارات حاضر هر کدام گزارشی از وضعیت اراضی تحت مدیریت در روستاها و شهرها، تعداد پرونده‌ها و شکایات مطرح شده در مراجع قضایی و حکم های صادر شده را ارائه نمودند.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها