دیمه نیوز
امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 77522
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹
 •   

  بررسی بیمه زنان خانه دار در جلسه کمیته روستایی از کارگروه امور بانوان و خانواده

  جلسه کمیته روستایی از کارگروه امور بانوان و خانواده فرمانداری فیروزکوه به ریاست حمزه امرایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه کمیته روستایی از کارگروه امور بانوان و خانواده فرمانداری فیروزکوه به ریاست حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور معصومه حقیقت، مسئول […]


  جلسه کمیته روستایی از کارگروه امور بانوان و خانواده فرمانداری فیروزکوه به ریاست حمزه امرایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار، برگزار شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه کمیته روستایی از کارگروه امور بانوان و خانواده فرمانداری فیروزکوه به ریاست حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور معصومه حقیقت، مسئول امور بانوان فرمانداری، نماینده بانوان ادارات و نماینده بانوان روستاهای بخش، در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

  حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در جلسه اظهار داشت: ظرفیت و توانمندی زنان روستایی بر کسی پوشیده نیست و ما مسئولان وظیفه داریم در راستای توانمندسازی و بهره مندی از این پتانسیل ها، برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم؛ دهیاری ها و شورای اسلامی روستاها آخرین نقطه اتصال ادارات با روستائیان هستند، هم چنین ارتباط مستقیم با مردم دارند که از این جهت می توانند موانع و مشکلات آنها را به خوبی دریافت و منعکس کنند.

  امرایی هم چنین تأکید کرد: از ظرفیت دهیاری ها نیز باید در راستای بهبود مسائل بانوان در حوزه های متفاوت اعم از برگزاری دوره های آموزشی در زمینه تربیت فرزندان، بهداشت و سلامت و … استفاده کرد.

  در این جلسه مواردی هم چون تشکیل و فعالیت صندوق های خرد زنان روستایی، حقوق شهروندی بانوان و کودکان روستایی، بهداشت و سلامت، مدیریت پسماند و حفظ محیط زیست و بیمه زنان خانه دار، طرح و بررسی شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها