دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 76380
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
 •   

  تاکید بر بازآفرینی ۶۸ هکتار بافت فرسوده فیروزکوه

  جلسه بازآفرینی شهری فیروزکوه به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه بازآفرینی شهری فیروزکوه به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد؛ این جلسه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه و با حضور جعفر پرج، شهردار فیروزکوه و روسای ادارات و مسئولان مربوطه روز گذشته در محل سالن اجتماعات شهرداری شهر […]


  جلسه بازآفرینی شهری فیروزکوه به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه بازآفرینی شهری فیروزکوه به ریاست فرماندار شهرستان برگزار شد؛ این جلسه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه و با حضور جعفر پرج، شهردار فیروزکوه و روسای ادارات و مسئولان مربوطه روز گذشته در محل سالن اجتماعات شهرداری شهر فیروزکوه برگزار شد.

  مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه، ضمن عرض تبریک هفته وحدت و هفته بسیج، اظهار داشت: در شهرستان فیروزکوه، به ویژه شهر فیروزکوه با ۶۸ هکتار بافت فرسوده باید با برنامه ریزی دقیق نسبت به بازآفرینی این مناطق اقدام جدی صورت پذیرد.

  وی افزود: با توجه به شرایط موجود در مناطق تختی و مسجد سی، در صورت بروز کوچک ترین آتش سوزی، زلزله و یا هر گونه حوادث غیر مترقبه دیگر، با بحران جدی روبرو خواهیم شد و لذا لازم است هر چه سریع تر نسبت به تعیین وضعیت این مناطق اقدام جدی صورت پذیرد.

  فرماندار فیروزکوه هم چنین تأکید کرد: دولت با نگاه آسیب شناسانه ای نسبت به حل این مشکل، برنامه ریزی و تسهیلات مناسبی برای اصلاح بافت های فرسوده فراهم کرده است؛ لذا شهرداران و مردم باید از این فرصت فراهم شده استفاده و با بهره گیری از تسهیلات موجود در بهبود کیفیت زندگی شهری گام بردارند.

  در ادامه این جلسه، مواردی جهت پیگیری حل این مسئله، تصویب شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها