دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 78163
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۸
 •   

  تجربیات مدیران گذشته باید توسط مسئولان وقت جمع آوری و استفاده شود

  شورای فرعی پدافند غیرعامل فیروزکوه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان، برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، این جلسه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان و با حضور حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، مدیران ادارات و مسئولان محلی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد. فرماندار فیروزکوه ضمن تسلیت […]


  شورای فرعی پدافند غیرعامل فیروزکوه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان، برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، این جلسه به ریاست مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان و با حضور حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری، مدیران ادارات و مسئولان محلی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان برگزار شد.

  فرماندار فیروزکوه ضمن تسلیت سالروز شهادت حضرت معصومه (س) در این جلسه اظهار داشت: یکی از معضلات کشور این است که زمانی که مدیران تغییر می کنند، مجموعه از تمام تجربیات آنها که در طول مدت خدمتشان کسب کرده اند، محروم می شود.

  یوسفی جمارانی هم چنین ادامه داد: فرهنگ ثبت اقدامات و تدوین آنها در قالب یک برنامه، ضروری است و بایستی تدوین طرح جامع در حوزه پدافند غیرعامل در هر یک از بخش های تخصصی را در دستور کار داشته باشیم؛ به صورتی که در این طرح تهدیدهای شهرستان و راهکار هر یک شناسایی و بررسی شوند.

  این مقام مسئول با بیان اینکه تجربیات مدیران گذشته بایستی توسط مسئولان وقت جمع آوری شود تا بتوانیم از آنها استفاده کنیم، بیان داشت: یکی از اقداماتی که در جهت پدافند غیرعامل ضروری است توجه به ثبت و انتقال تجربیات است؛ در گذشته در جهت انتقال تجربیات مدیران تدابیری اتخاذ می شد تا مدیر جدید مدتی برای آموزش و کسب تجربه ی مدیر سابق با او همکاری مستقیم داشته باشد.

  وی هم چنین ابراز کرد: مسئله آموزش در حوزه پدافند غیرعامل بسیار حائز اهمیت است و می طلبد مسئولان شهرستان توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :