دیمه نیوز
امروز جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 77268
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ آذر, ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
 •   

  داشتن دغدغه اجرای سیاست ها از دلایل به نتیجه رسیدن اهداف و برنامه ها است

  به منظور بررسی مسائل و موارد مرتبط، نشست صمیمی فرماندار فیروزکوه با معاون و کارکنان حوزه برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان، برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، به منظور بررسی مسائل و موارد مرتبط، نشست صمیمی مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه با معاون و کارکنان حوزه برنامه ریزی و اداری مالی […]


  به منظور بررسی مسائل و موارد مرتبط، نشست صمیمی فرماندار فیروزکوه با معاون و کارکنان حوزه برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان، برگزار شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، به منظور بررسی مسائل و موارد مرتبط، نشست صمیمی مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه با معاون و کارکنان حوزه برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان، برگزار شد.

  این نشست صمیمی با حضور مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، مهین ارجمندی، معاونت برنامه ریزی و اداری مالی، تقی پور، مدیریت حوزه فرماندار، بوربوری، مسئول حراست فرمانداری و کارکنان این معاونت به منظور بررسی مسائل مرتبط و مشکلات کارکنان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

  بنابر این گزارش؛ در این جلسه هر یک از کارکنان معاونت برنامه ریزی ضمن مطرح کردن موضوعات و مشکلات کاری خود در حضور فرماندار به بیان دیدگاه ها و ارائه پیشنهادات و درخواست های خویش پرداختند.

  مهدی  یوسفی جمارانی در جمع کارکنان این حوزه اظهار داشت: از مهم ترین منابع سازمانی کارمندان فعال و با انگیزه ای هستند که مدیران را در مسیر رسیدن به اهداف سازمان کمک می کنند؛ داشتن دغدغه اجرای سیاست ها و اعتقاد به تلاش و کوشش، از جانب کارکنان هر مجموعه ای از دلایل اصلی در دستیابی به موفقیت و به نتیجه رسیدن اهداف و برنامه ها است.

  فرماندار فیروزکوه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همکاران خاطر نشان کرد: در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید با انجام کار صادقانه و خالصانه، رعایت نظم و انضباط اداری، رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی، تکریم ارباب رجوع، پاسخگویی به موقع به مکاتبات اداری، صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع انرژی، از هیچ تلاشی کوتاهی نکنید.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها