دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 78149
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
 •   

  سومین دانش‌آموز هم فوت کرد/مدرسه غیردولتی”اسوه” پلمب شد

   بامداد امروز سومین کودک حادثه آتش سوزی یک مدرسه در زاهدان به دلیل شدت سوختگی جان باخت و تنها بازمانده این حادثه به نام مریم نوکندی در بستر بیماری و تحت مراقبت های ویژه است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان اظهار کرد: روز گذشته به دلیل آتش سوزی […]


   بامداد امروز سومین کودک حادثه آتش سوزی یک مدرسه در زاهدان به دلیل شدت سوختگی جان باخت و تنها بازمانده این حادثه به نام مریم نوکندی در بستر بیماری و تحت مراقبت های ویژه است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،رئیس بیمارستان علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان اظهار کرد: روز گذشته به دلیل آتش سوزی در یکی از مدارس غیرانتفاعی زاهدان ۴ کودک با درجه سوختگی بالای ۷۰ و ۹۰ درصد به این بیمارستان منتقل شدند.

  محمدکاظم مومنی افزود: بالافاصله پس از ورود این کودکان به بخش سوختگی کوثر زاهدان اقدامات درمانی آنها انجام شد اما با توجه به اینکه شدت سوختگی بالای ۹۰درصد بود متاسفانه در همان ساعات ابتدایی دو کودک به نام های صبا عربی و موناخسروپرست جان خود را از دست دادند.

  وی ادامه داد: تلاش ها برای زنده ماندن دو کودک دیگر با تمام تجهیزات و پرسنل ادامه یافت و موفق شدیم سومین کودک که در رسانه ها خبر فوت او اعلام شده بود را احیا کنیم.

  به گفته مومنی؛ علیرغم تلاش های انجام شده متاسفانه بامداد امروز سومین کودک این حادثه به نام یکتا میرشکار نیز جان باخت.

  علی مرادی مدیر روابط عمومی آموزش‌وپرورش استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد:دبستان غیردولتی اسوه حسنه پلمب شد و دانش‌آموزان در هر مدرسه‌ای که خانواده‌ها تمایل داشتند ثبت‌نام خواهند شد با دستور دادستان مدیر مدرسه نیز بازداشت شده است.

  در پی این حادثه تلخ؛ استاندار سیستان وبلوچستان امروز چهارشنبه ۲۸آذرماه را عزای عمومی اعلام کرد.

  شایان ذکر است مراسم تشییع پیکر دو کودک این حادثه ساعت ۱۴ امروز از محل مسجد جامع زاهدان می باشد و از کلیه شهروندان برای شرکت در این مراسم دعوت شده است.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :