دیمه نیوز
امروز شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 76407
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ آذر, ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵
 •   

  نشست تخصصی نقد کتاب “سیری در آداب و رسوم مردم فیروزکوه”

  نشست تخصصی نقد کتاب “سیری در آداب و رسوم مردم فیروزکوه” به منظور گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نشست تخصصی نقد کتاب “سیری در آداب و رسوم مردم فیروزکوه” به منظور گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، برگزار شد. اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری اداره کتابخانه های […]


  نشست تخصصی نقد کتاب “سیری در آداب و رسوم مردم فیروزکوه” به منظور گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نشست تخصصی نقد کتاب “سیری در آداب و رسوم مردم فیروزکوه” به منظور گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی، برگزار شد.

  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری اداره کتابخانه های عمومی نشست تخصصی نقد کتاب “سیری در آداب و رسوم مردم فیروزکوه” را در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه برگزار نمود.

  این مراسم با حضور اعضاء انجمن ادبی امیری فیروزکوهی، اساتید، فعالان فرهنگی و هنری و سایر علاقمندان به منظور گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی و همچنین ارائه پیشنهادهای سازنده برگزار شد.

  در این نشست، خلیل الله بهزاد، نویسنده کتاب مذکور اعلام کرد که از سال ۱۳۴۱ در جهت ایده تدوین شناسنامه شهر فیروزکوه به جمع آوری تاریخ این شهرستان مبادرت نموده است.

  بر اساس این گزارش، کتاب مذکور مجموعه ای از آداب و رسوم مردم فیروزکوه به نویسندگی خلیل الله بهزاد در سه فصل در خصوص آداب و رسوم اجتماعی و باورهای مردم شهرستان فیروزکوه نوشته شده است؛ این کتاب در سال ۱۳۹۶ در چاپ نخست به تعداد ۱۰۰۰ نسخه در کشور توزیع شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها