دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 76828
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ آذر, ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۲
 •   

  هفته فرهنگی فرصتی جهت شناساندن ظرفیت های شهرستان است

  جلسه هماهنگی هفته فرهنگی شهرستان فیروزکوه به ریاست حمزه امرایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هماهنگی هفته فرهنگی شهرستان فیروزکوه روز گذشته به ریاست حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور مسئولان مربوطه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. حمزه امرایی، […]


  جلسه هماهنگی هفته فرهنگی شهرستان فیروزکوه به ریاست حمزه امرایی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هماهنگی هفته فرهنگی شهرستان فیروزکوه روز گذشته به ریاست حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور مسئولان مربوطه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

  حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فیروزکوه در این جلسه اظهار داشت: هفته فرهنگی فرصت بسیار خوبی جهت شناساندن پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان است؛ باید در این مناسبت بزرگداشت مفاخر عرصه فرهنگ و هنر را در رأس برنامه ها داشته باشیم.

  وی در ادامه تاکید کرد: معرفی ظرفیت های فیروزکوه در حوزه گردشگری نیز بسیار حائز اهمیت است و موفقیت در این حوزه منجر به توسعه ی شهرستان خواهد شد؛ نام آوران انقلابی و مفاخر دینی، مفاخر اسلامی و ایرانی و دیگر افراد سرشناس باید در قالب برنامه های این هفته به شهروندان معرفی شوند.

  این مقام مسئول هم چنین خاطر نشان کرد: روز شمار هفته فرهنگی فیروزکوه و شعار هفته متناسب با پتانسیل های شهرستان بایستی تعیین شوند؛ تمام ظرفیت های شهرستان در حوزه های متفاوت باید تجمیع و در هفته فرهنگی به منصه ظهور گذاشته شود.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها