دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 76707
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ آذر, ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
 •   

  کنایه اینستاگرامی رحیم‌پور ازغدی به خادمی آذری جهرمی

  حسن رحیم‌پور ازغدی تحلیلگر مسائل اجتماعی با انتشار کنایه‌آمیز پستی به خادمی آذری جهرمی ، مسئولان بلندپایه و شخصیت‌های مطرح طعنه زد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،پس از انتشار خبری مبنی بر خادم شدن آذری جهرمی در آستان مقدس امام رضا(ع)، حسن رحیم‌پور ازغدی تحلیلگر مسائل اجتماعی با انتشار کنایه‌آمیز پستی به خادمی […]


  حسن رحیم‌پور ازغدی تحلیلگر مسائل اجتماعی با انتشار کنایه‌آمیز پستی به خادمی آذری جهرمی ، مسئولان بلندپایه و شخصیت‌های مطرح طعنه زد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،پس از انتشار خبری مبنی بر خادم شدن آذری جهرمی در آستان مقدس امام رضا(ع)، حسن رحیم‌پور ازغدی تحلیلگر مسائل اجتماعی با انتشار کنایه‌آمیز پستی به خادمی آذری جهرمی ، مسئولان بلندپایه و شخصیت‌های مطرح طعنه زد.

  خادمی آذری جهرمی در حرم امام رضا

   

  *  خادمی آذری جهرمی

   

  رحیم‌ پورازغدی که ید طولایی در انتقاد از چنین اتفاقاتی دارد، با انتشار یک پست اینستاگرامی به استقبال عکس فوق رفت و در متنی طعنه‌آمیز نوشت:

  «اشکالی ندارد که مسئولین بلندپایه، خادم افتخاری امام رضا شوند، خیلی هم خوب است. اما اینکه اغلب این دوستان یدونه از این گردگیرهای رنگی دستشون میگیرن و کنار استراتژیک ترین معبر ممکن می‌ایستند که به طور کاملا اتفاقی خیلی خوب هم دیده می‌شوند و تنها کاری که لازم است انجام دهند این است که بگویند: «آقا حرکت کن».

   

  *چرا نمی‌روید توالت‌های حرم را بشویید؟

   

  کنایه رحیم پور ازغدی

   

  پورازغدی در ادامه نوشته است: «برای من قابل قبول نیست … چرا نمی‌روند توالت‌های حرم را بشورند؟! برای شکستن غرور ریاستشان هم بد نیست … رونوشت خدمت آقای رئیسی».

  منبع :تهران نیوز


  لینک کوتاه :  برچسب ها :