دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 79007
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ دی, ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۰
 •   

  شرکت شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه در غرفه مربوط به انجمن جامعه ایمن کشور

  سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، از حضور شورای راهبری جامعه ایمن فیروزکوه در چهارمین نمایشگاه بین المللی با عنوان بهداشت، ایمنی، محیط زیست، آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد و نجات (HSE& FIRE 2019 EXPO) خبر داد.   مجتبی بنداد کرمانی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در […]


  سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، از حضور شورای راهبری جامعه ایمن فیروزکوه در چهارمین نمایشگاه بین المللی با عنوان بهداشت، ایمنی، محیط زیست، آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد و نجات (HSE& FIRE 2019 EXPO) خبر داد.


   

  مجتبی بنداد کرمانی، سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، در گفت و گو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص حضور شورای راهبری جامعه ایمن فیروزکوه در چهارمین نمایشگاه بین المللی با عنوان بهداشت، ایمنی، محیط زیست، آتش نشانی، مدیریت بحران و امداد و نجات (HSE& FIRE 2019 EXPO) گفت: شبکه بهداشت و درمان با همکاری شهردای فیروزکوه در غرفه مربوط به انجمن جامعه ایمن کشور شرکت کرد و مجموعه فعالیت های شهر فیروزکوه را در معرض دید عموم نهاد.

  وی در ادامه خاطر نشان کرد: شورای راهبری جامعه ایمن شهر فیروزکوه که از سال ۹۵ با پیگیری شبکه بهداشت و درمان و با حمایت های فرمانداری و سایر ادارات، نهادها و سازمان ها بخصوص شهرداری فیروزکوه کار خود را آغاز کرد؛ با توجه به احساس ضرورت اجرای برنامه جامعه ایمن در شهرستان، خوشبختانه تا به امروز توفیقات خوبی نصیب شهرستان فیروزکوه گردید.

  بنداد کرمانی با تاکید بر وسعت سرزمینی و پراکندگی جمعیت فیروزکوه اذعان داشت: شهرستان فیروزکوه همچنین به لحاظ طول جاده های اصلی و فرعی جایگاه مهمی را در استان تهران دارد؛ بروز حوادث و سوانح فراوانی در بخش هایی نظیر سوانح ترافیکی و حوادث شغلی در بخش کشاورزی، صنعت و کارگری ضرورت اجرای برنامه جامعه ایمن را در این شهرستان اجتناب ناپذیر نموده است.

  وی هدف از اجرای برنامه جامعه ایمن را این چنین بیان کرد: در جهت اجرای برنامه پیشگری از حوادث به کمک مدل برنامه جامعه ایمن، با مشارکت شهروندان و مدیران و مسئولین شهری، ضمن ترویج فرهنگ ایمنی می توان ایمنی راه ها، معابر و محل زندگی را افزایش داد؛ همچنین آسیب ها، تالمات جسمی و روحی را برای جامعه به حداقل رساند؛ سرمایه های کشور نیز به جای اینکه صرف درمان و توانبخشی گردد صرف بهبود و اصلاح نقاط حادثه ساز خواهد شد.

  سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه در پایان گفت: علاقمندان می توانند از ۱۲ تا ۱۵ دی از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از این غرفه بازدید نمایند.

   

  انتهای پیام/

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • دسته‌ها