دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 81819
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ بهمن, ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
 •   

  اعتیاد تنها با مشارکت آحاد مختلف جامعه و فرهنگ سازی، قابل کنترل و پیشگیری است

  جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان فیروزکوه به ریاست فرماندار برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه، در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان فیروزکوه ضمن اشاره به فرهنگ سازی در خصوص پیشگیری از اعتیاد بیان داشت: اعتیاد از جمله آسیب هایی است که با هدف […]


  جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان فیروزکوه به ریاست فرماندار برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه، در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان فیروزکوه ضمن اشاره به فرهنگ سازی در خصوص پیشگیری از اعتیاد بیان داشت: اعتیاد از جمله آسیب هایی است که با هدف قرار دادن بنیان خانواده آسیبی بزرگ به پیکره ی جامعه وارد می نماید، از این رو بایستی با آموزش، آگاهی بخشی و توانمند سازی افراد به تقویت بنیان خانواده ها پرداخت.

  وی به تأثیر پدیده خانمان سوز اعتیاد در زندگی افراد جامعه اشاره کرد و افزود: این معضل و آسیب اجتماعی تنها با مشارکت آحاد مختلف جامعه و فرهنگ سازی، قابل کنترل و پیشگیری خواهد بود.

  فرماندار فیروزکوه ادامه داد: نگاه دولت در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی نگاه ویژه ای است و بایستی همه با هم و بدون بخشی نگری و با همدلی و همکاری در این زمینه تلاش کنیم.

  در ادامه این جلسه مسئولان کمیته های زیر مجموعه این شورا، گزارشی از اقدامات و برنامه های آتی خود را بیان نمودند.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :