دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 80781
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن, ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
 •   

  امروز زمان مطرح کردن آزادی سیدهایی است که ۸ ماه کشور را به آشوب کشیدند؟!/دغدغه مند معیشت مردم باشید

  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: چه کسی باید برای مردم زمینه کار و اشتغال فراهم کند؟! آیا امروز جای مطرح کردن آزادی سیدها است؟! همین سید کسی است که ۸ ماه کشور را به آشوب کشید و پرچم سیدالشهدا و فرزند زهرا را به آتش کشیدند؛   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین امیری […]


  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: چه کسی باید برای مردم زمینه کار و اشتغال فراهم کند؟! آیا امروز جای مطرح کردن آزادی سیدها است؟! همین سید کسی است که ۸ ماه کشور را به آشوب کشید و پرچم سیدالشهدا و فرزند زهرا را به آتش کشیدند؛


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند، امام جمعه شهرستان فیروزکوه، در خطبه های نماز عبادی – سیاسی جمعه گفت: در آستانه دهه فاطمیه هستیم، الگوبرداری از زندگی حضرت زهرا (س) باید در سبک زندگی اسلامی اولویت باشد؛ ایشان شخصیتی فرازمانی و فرامکانی است؛ حضرت زهرا (س) یکی از دستاوردهای انقلاب رسول الله و برکت نظام خلقت است که محصور در زمان و مکان نیست؛ اگر دین و قرآن را بررسی کنیم بیش از ۱۳۰ آیه قرآن درباره شأن و منزلت حضرت زهرا (س) است؛ نگین احادیث ۵۰۰ گونه خطبه فدکیه است که ابعاد سیاسی، تربیتی، اقتصادی، نظامی و اجتماعی دارد؛ آن حضرت با مدیریت استراتژیک آن زمان توانسته ولایت و رهبری را حمایت کند؛ ایشان خود را فدای ولایت کرد و به ما آموخت اگر بالاترین جایگاه اجتماعی را داشته باشید ولی حمایت از ولایت نکنید بی ارزش هستید؛ انسان باید بندگی خدا را کند که بالاترین نرم بندگی حمایت از ولایت است.

  خطیب نماز جمعه شهرستان فیروزکوه با اشاره به سالروز ورود امام (ره) به کشور در سال ۵۷ اذعان داشت: حضور در نماز جمعه کسب تقوا است؛ قطعا حق ماندنی و باطل رفتنی است؛ کف آب با باد از بین می رود و آن چه می ماند آب زلال است.

  وی در ادامه با اشاره به توزیع سبد کالا تاکید کرد: اگر مدیران ما باکفایت بودند کار به اینجا نمی رسید؛ اینکه امروز مردم فیروزکوه برای خرید معاش خود به جمعه بازار مراجعه می کنند که با قیمتی ولو اندک پائین تر از بازار است، مشکل در تدبیر مسئولین است؛ مسئولی که دغدغه مند نیست، روحیه جهادی و انقلابی ندارد باید در این زمینه پاسخگو باشد؛ مشکل ما مردم این است در انتخاب خود در انتخابات دقت لازم را نداریم که مسئول دغدغه مند و با تفکر انقلابی و جهادی را انتخاب کنیم.

  حجت الاسلام والمسلمین امیری ارجمند هم چنین تصریح کرد: خواص جامعه مردم هستند که هر جا لازم است حضور دارند و وظیفه خود را انجام می‌دهند؛ جایگاه این مردم را در این نظام دشمن به خوبی درک کرده است و به همین علت معیشت مردم را به چالش کشیده است؛ چه کسی باید برای مردم زمینه کار و اشتغال فراهم کند؟! آیا امروز جای مطرح کردن آزادی سیدها است؟! همین سید کسی است که ۸ ماه کشور را به آشوب کشید و پرچم سیدالشهدا و فرزند زهرا را به آتش کشیدند؛ انقلاب و نظام ما برای همه مردم احترام قائل است، این کشور و امنیت این کشور مرهون خون هزاران شهید است؛ به جای این که به فکر معیشت باشیم درست است به فکر آزادی فتنه گران باشیم؟! برای مردم کار کنید نه کسانی که باید صدها بار اعدام شوند.

  وی با اشاره به اینکه دشمن برای ما کاری نمی کند، بیان داشت: بدترین توطئه ها را دشمن برای براندازی نظام در ذهن دارد؛ چرا باید در فیروزکوه که منشا دامداری است گوشت کیلویی ۱۰۰ هزار تومان عرضه شود؟! مشکل در تدبیر مسئولین است که سلطان گوشت، سلطان سکه، سلطان کاغذ و غیره ایجاد شدند؛ مشکل در این است که مدیریت جهادی و تفکر انقلابی نداریم؛ تنها راه برون رفت از این مشکل حضور و استفاده از جوانان انقلابی در عرصه مدیریتی است؛ این کلیدواژه مقام معظم رهبری است؛ ۴۰ سال انقلاب کردیم و عده ای ۴۰ سال یا معاون وزیر یا وزیر هستند؛ مردم منتظر عمل هستند، سخنران بسیار داریم؛ مشکل بیکاری داریم باید حل شود که اگر جوانان کار نداشته باشند به مشکلات فراوانی کشیده می شوند.

  امام جمعه شهرستان فیروزکوه خطاب به نماینده شهرستان فیروزکوه گفت: حمایت از فتنه گران را کنار بگذارید و این سخنان، سخنان دشمنان است که بر زبان شما جاری می شود؛ هر شهر و روستایی آباد شده است بدانید مدیران آنجا دغدغه مند هستند، از این مدیران بکار بگیرید.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :