دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 81750
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ بهمن, ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
 •   

  برگزاری جلسه هماهنگی به مناسبت هفته ملی سلامت مردان ایران

  جلسه هماهنگی هفته ملی سلامت مردان ایران که با شعار «مردان فعال تر، مردان سالم تر» است، در مرکز بهداشت فیروزکوه برگزار شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هماهنگی درون بخشی به مناسبت هفته ملی سلامت مردان ایران که مورخ ۱-۷ اسفند ماه است، با شعار «مردان فعال تر، مردان سالم تر» با حضور […]


  جلسه هماهنگی هفته ملی سلامت مردان ایران که با شعار «مردان فعال تر، مردان سالم تر» است، در مرکز بهداشت فیروزکوه برگزار شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه هماهنگی درون بخشی به مناسبت هفته ملی سلامت مردان ایران که مورخ ۱-۷ اسفند ماه است، با شعار «مردان فعال تر، مردان سالم تر» با حضور طهماسبی، معاون بهداشت و درمان و هم چنین کارشناس مسئولین واحدهای ستادی اعم از گسترش، مبارزه با بیماری ها، بهداشت حرفه ای، آموزش بهداشت، بهداشت مدارس، بهداشت محیط با مسئولیت واحد سلامت خانواده در مرکز بهداشت برگزار گردید.

  در ابتدای این نشست روانبخش، کارشناس مسئول واحد سلامت خانواده، به بیان توضیحاتی در خصوص شعار هفته، روز شمار و برنامه های پیشنهادی و هم چنین اهمیت فعالیت جسمانی در مردان پرداخت.

  در ادامه برنامه ها توسط کارشنان مسئولان مورد تبادل نظر و گفت و گو قرار گرفت؛ در پایان طهماسبی، معاون بهداشت و درمان، در خصوص اهمیت برگزاری برنامه ها و تحقق اهداف سلامت به ویژه در مردان مطالبی بیان داشت و جلسه با انجام مصوباتی به پایان رسید.

  انتهای پیام/

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :