دیمه نیوز
امروز شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 80357
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ بهمن, ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
 •   

  بیانیه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی

  ناحیه مقامت بسیج شهرستان فیروزکوه در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ناحیه مقامت بسیج شهرستان فیروزکوه در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:   «إِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَیهِمُ المَلائِکَهُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّهِ […]


  ناحیه مقامت بسیج شهرستان فیروزکوه در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ناحیه مقامت بسیج شهرستان فیروزکوه در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی بیانیه ای به شرح زیر صادر کرد:

   

  «إِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَیهِمُ المَلائِکَهُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّهِ الَّتی کُنتُم توعَدونَ﴿۳۰﴾

  ‎انقلاب اسلامی ایران با گذشت چهل سال به رغم توطئه های مستمر و خبیثانه دشمنان همچنان مستحکم و با نشاط ایستاده است چرا که انقلاب اسلامی در بین انقلاب های جهان یک استثناء است. امام خامنه ای (مدظله العالی) در خصوص ویژگی های انقلاب اسلامی می فرمایند: انقلاب اسلامی حرکتی بود که با اهداف مشخصی – ولو آن اهداف که مشخص هم بود، در یک جاهائی کلی بود؛ بتدریج خرد شد، روشن شد، مصادیقش معلوم شد؛ اما اهداف، اهداف روشنی بود – به وجود آمد. هدف اسلام‌خواهی، هدف استکبارستیزی، هدف حفظ استقلال کشور، هدف کرامت‌بخشی به انسان، هدف دفاع از مظلوم، هدف پیشرفت و اعتلای علمی و فنی و اقتصادی کشور؛ اینها اهداف انقلاب بوده. انسان وقتی در فرمایشات امام (رضوان اللَّه علیه) و در اسناد اصلی انقلاب اینها را نگاه میکند، می‌بیند که همه‌ی اینها در متون اسلامی هم ریشه دارد. مردمی بودن، متکی به ایمان مردم، عقاید مردم و انگیزه‌های مردمی و عواطف مردمی، جزو پایه‌های اصلی انقلاب است. این خط ادامه پیدا کرده؛ این خط انحراف پیدا نکرده، این خط زاویه نخورده.
  این ثبات انقلاب و استقرار انقلاب، یعنی ملت ایران «ربّنا اللَّه» را گفت و پایش ایستاد. این ایستادگی پای این سخن، از نسلی به نسل دیگر منتقل شد.

  در این چهار دهه از عمر پربرکت جمهوری اسلامی ایران، میلیون‌ها انسان مشتاق در سراسر دنیا از سرچشمه جوشان انقلاب و از کوثر فرهنگ و معارف اسلام ناب محمدی (ص) نوشیده و سیراب گشته اند و با الهام گرفتن از انقلاب اسلامی به نفی هرگونه استکبار و ظلم پرداختند که انعکاس پیام روشن انقلاب از سراسر عالم به گوش می‌رسد.

  علیرغم هجمه‌های شبانه روزی و تبلیغی نظام از هم پاشیده استکبار در ناکارآمد جلوه دادن حکومت دینی و انقلابی، انقلاب اسلامی به حرکت پرشتاب خود در رسیدن به اهداف و آرمان هایش ادامه می‌دهد. دهه فجر فرصتی برای بازخوانی این دستاورد‌ها در عرصه‌های مختلف است. در عرصه پزشکی ایران جزو ۴ کشور برتر دنیا در درمان باروری، جزو ۵ کشور برتر دنیا در علم ژنتیک و .. در عرصه نظامی ایران جزو ۸ کشور قدرتمند دنیا با قدرت موشکی مستقل و سازنده زیردریایی، انواع ناوچه، موشک کروز، پهباد‌های پیشرفته و… است. در عرصه علمی ایران جزو ۸ کشور دارنده دانش بومی هسته‌ای و نیز جزو ۵ کشور اول دنیا در بخش نانو تکنولوژی، ساخت ماهواره و فضا پیما، سد‌های بتنی و خاکی و … می‌باشد. در عرصه کشاورزی رتبه‌های اول تا هفتم در تولید زعفران، پسته، گردو، خرما، سیب و … و نیز رتبه‌های برتر دنیا در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، ورزشی و … قرار گرفته است.

  همه این دستاورد‌های عظیم در سایه اتکا و باور به داشته‌های داخلی و اعتماد به جوانان نخبه ایرانی و نیز عدم اعتماد به دشمن بوده است. ملت ایران همواره و در طول تاریخ کهن خود از روح استقلال طلبی برخوردار بوده و با تکیه به فرهنگ شیعه هیچگاه حاضر نشده است در زیر سایه کمترین ظلمی زندگی کند.

  انقلاب کبیر اسلامی ایران در این عمر پربرکت چهل ساله خود به دنیا ثابت کرده است که می‌شود ملتی بود که نه ظلم کرد و نه زیر بار ظلم رفت بلکه با تکیه بر توان خود و البته با مقاومت در برابر استکبار و عدم اعتماد به دشمن روی پای خود ایستاد و در مسیر رسیدن به قله‌ها و آرمان‌ها استوار گام برداشت و حرکت کرد.

  ملت بصیر و فهیم ایران با اتحاد و همدلی و تبعیت از ولایت و رهبری‌های حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضور به هنگام در صحنه‌های مورد نیاز همه توطئه ها و فتنه‌های خارجی و داخلی را خنثی کرده و محکم و استوار در مسیر دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی در حال حرکت است.

  امت شهید پرور شهرستان فیروزکوه در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی با تکیه بر هویت بومی خود که در پرتو وجود آستان مقدس حضرت امامزاده اسماعیل (ع) از فرهنگ عاشورایی حضرت اباعبدالله (ع) تاثیر پذیرفته ، ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های بلند امام خمینی کبیر و ۴٨٢ شهید گرانقدر این شهرستان، ثبات قدم خود را در راه انقلاب اسلامی تحت زعامت مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) اعلام نموده و از همه مسئولین و دست اندرکاران دولتی می خواهیم دوشادوش مقام معظم رهبری و مردم در حفظ این شجره تنومند انقلاب اسلامی کوشا باشند و با فراهم آوردن شرایطی جهت ایجاد انگیزه نشاط و امید در میان آحاد مردم مخصوصا جوانان و نخبگان زمینه شکوفایی هر چه بیشتر نظام در تمامی عرصه های علمی فناوری صنعت و کشاورزی و … قدم در راه سرافرازی میهن اسلامی بردارند و با تلاش های بی وقفه خود راه را بر بدگویان و منافقان داخلی و مستکبران خارجی ببندند و خود را همنوا با مظلومان و مستضعفان عالم نمایند.

  ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان فیروزکوه
  ششم بهمن ماه یکهزار و سیصد و نود و هفت»

   

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :