دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 80164
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ بهمن, ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
 •   

  تصاویری از تنهایی آدم ها در آسایشگاه کهریزک / سالمندانی که در انتظار فرزندانشان مرگ را ملاقات کردند + تصاویر

  میثم محمدی محفوظ، فارغ التحصیل عکاسی تصاویری از وسایل شخصی سالمندان در مرکز نگهداری سالمندان کهریزک را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد که یک دنیا حرف در خودش دارد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،میثم محمدی محفوظ متولد سال ۱۳۵۹، فارغ التحصیل عکاسی از دانشگاه آزاد است. وی تصاویری از وسایل […]


  میثم محمدی محفوظ، فارغ التحصیل عکاسی تصاویری از وسایل شخصی سالمندان در مرکز نگهداری سالمندان کهریزک را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد که یک دنیا حرف در خودش دارد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،میثم محمدی محفوظ متولد سال ۱۳۵۹، فارغ التحصیل عکاسی از دانشگاه آزاد است.

  وی تصاویری از وسایل شخصی سالمندانی را که در مرکز نگهداری سالمندان کهریزک از دنیا رفته اند را در مجموعه ای از پست های اینستاگرامی منتشر کرده است که دیدنشان خالی از لطف نیست.

  مجموعه کشوهای شخصی آدم ها و وسایل در آن ها که دنیایی حرف نگفته در آن ها است.

  محفوظی در زیر تصویر یک کشوی خالی نوشت: کشو روزی صاحب همه چیز بود و امروز دیگر صاحب هیچ، هیچی که ارزان به دست نیاورده، هر آنچه را که داشت و نداشت را رها کرده بود و رفته بود، به کجا نمی دانم. برایم سنگین ترین کشو بود اما خالی. برایم آخرین کشو نبود اما به آخر بودن اصرار داشت، اصرار داشت که آخرین باشد تا که به مثابه خط پایان با شادی از او عبور کنیم. آری مثل دونده ای بود که روبان قرمز خط پایان را با شادمانی به دور خود می پیچید و از به انتها رسیدنش سبک بال و شادمان. کشوها سالهاست که پر و خالی می شوند. ما فکر می کنیم که آنها پر و خالی می شوند اما این ما هستیم که پر نشده خالی می شویم، آنها می مانند و ما می رویم.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :