دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 82369
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اسفند, ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۰
 •   

  امنیت غذایی در هر کشور موجب نشاط و سلامت جامعه خواهد بود

  جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی فیروزکوه به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور مجتبی بنداد کرمانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان و مسئولین و مدیران […]


  جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی فیروزکوه به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان به ریاست حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور مجتبی بنداد کرمانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان و مسئولین و مدیران ذیربط در محل سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه برگزار گردید.

  حمزه امرایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این نشست گفت: سلامت و بهداشت در جامعه بسیار حائز اهمیت است که می طلبد پیشنهادات و اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقا و بهبود این امر در این کارگروه گزارش داده شود.

  مجتبی بنداد کرمانی، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه، پس ارائه گزارشی از مصوبات جلسات گذشته و اقدامات انجام شده گفت: امنیت غذایی در هر کشور موجب نشاط و سلامت جامعه خواهد بود که این نشان از اهمیت موضوع دارد.

  در این جلسه اداره دامپزشکی، شهرداری فیروزکوه، اتاق اصناف، اداره راه و شهرسازی و اداره آب و فاضلاب روستایی گزارشی در خصوص دستور جلسه و اقدامات انجام شده ارائه نمودند و پس از بحث و تبادل نظر، مواردی جهت اجرا مصوب شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :