دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 82262
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسفند, ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
 •   

  برگزاری نمایشگاه هنرهای دستی و سنتی در نگارخانه مهر مجتمع فرهنگی هنری آفرینش

  نمایشگاه هنرهای دستی و سنتی در نگارخانه مهر مجتمع فرهنگی هنری آفرینش به نمایش گذاشته می شود. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با فرا رسیدن هفته زن و میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر نمایشگاه هنرهای دستی و سنتی در نگارخانه مهر مجتمع فرهنگی هنری آفرینش به نمایش و فروش گذاشته می […]


  نمایشگاه هنرهای دستی و سنتی در نگارخانه مهر مجتمع فرهنگی هنری آفرینش به نمایش گذاشته می شود.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با فرا رسیدن هفته زن و میلاد با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز مادر نمایشگاه هنرهای دستی و سنتی در نگارخانه مهر مجتمع فرهنگی هنری آفرینش به نمایش و فروش گذاشته می شود.

  این نمایشگاه از آثار هنرمندان شهرستان فیروزکوه ملیحه آهنگر، آزیتا بهزاد و با هدف ایجاد بستر مناسب به منظور عرضه و بازاریابی اقلام صنایع دستی، تعامل بین هنرمندان جهت ارتقاء سطح کیفی تولیدات برگزار شده است.

  در این نمایشگاه آثار ساخته شده دست شامل گردنبند، دستنبد، دیوار کوب، گلدان تزئینی، دکوری های رومیزی، جاشمعی، آینه های دیوارکوب، سفره هفت سین و جعبه های تزئینی و غیره به نمایش و فروش گذاشته می شود.

  اسماعیل پور روشن، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه، در این خصوص گفت: در صورتی که هنرهای صنایع دستی معرفی شود مردم رغبت برای خرید این تولیدات پیدا می‌ کنند و این امر باعث ارتقای وضعیت تولید صنایع دستی و حمایت از هنرمندان خلاق شهرستان می‌ شود که با ایده و خلاقیت خود آثار خلق می کنند.

  شایان ذکر است این نمایشگاه از ۴ اسفند به مدت ٧ روز، صبح ها از ساعت ٩ الی ١٢ و بعد از ظهر ها از ساعت ١۵ الی ٢٠ در مجتمع فرهنگی هنری آفرینش پذیرای علاقمندان است.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :