دیمه نیوز
امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 82260
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسفند, ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
 •   

  برگزاری کلاس آموزشی در خصوص بیماری های غیرواگیر و چهارشنبه سوری

  آموزش به دانش آموزان مدارس امام صادق (ع) و شهید مصطفی خمینی در هفته ملی سلامت مردان در رابطه با بیماری های غیرواگیر و چهارشنبه سوری از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه انجام شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سلامت آقایان موضوعی است که موجب استحکام و ارتقای سلامت نیروی کار جامعه و توسعه […]


  آموزش به دانش آموزان مدارس امام صادق (ع) و شهید مصطفی خمینی در هفته ملی سلامت مردان در رابطه با بیماری های غیرواگیر و چهارشنبه سوری از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه انجام شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سلامت آقایان موضوعی است که موجب استحکام و ارتقای سلامت نیروی کار جامعه و توسعه کشور را در پی خواهد داشت مردان نسبت به زنان در معرض فاکتور های خطر محیطی و شغلی بیشتری هستند و عادات غلطی مانند مصرف سیگار، الکل، اعتیاد و استرس شغلی در آنها بیشتر است؛ از سوی دیگر مردان کمتر به پزشک مراجعه نموده و مراجعه به مراکز درمانی را به دلایل مختلف از جمله موانع فرهنگی تا بروز مراحل پیشرفته و خطرناک بیماری به تأخیر می اندازند.

  نامگذاری  هفته اول اسفند ماه در کشور ما، با هدف تاکید بر سلامت مردان کشورمان و حساس سازی مردان جامعه ایرانی برای توجه بیشتر به جنبه های مختلف پیشگیری از مخاطرات  سلامت بوده است.

  به همین مناسبت نوری، کارشناس بیماری های غیر واگیر شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه، با حضور در جمع دانش آموزان مدارس امام صادق (ع) و شهید مصطفی خمینی گفت: نوجوانی فرصتی مناسب برای ایجاد عادات بهداشتی بوده که متضمن سلامت در طول زندگی می شود؛ توجه به بهبود شیوه زندگی، تحرک بدنی کافی و تغذیه سالم از دوران کودکی و نوجوانی می تواند سلامت را در سایر دوره های زندگی تامین کند.

  وی در ادامه با توجه به در پیش داشتن مراسم چهارشنبه سوری آخر سال و اینکه هر گونه بی توجهی به نکات ایمنی و سهل انگاری در برپائی چهارشنبه سوری می تواند زیان های جانی و مالی سنگین و غیر قابل جبرانی را در پی داشته باشد به بیان توصیه های پیشگیرانه جهت کاهش آسیب پذیری در مقابل خطرات پرداخته و به سوالات دانش آموزان پاسخ داده شد.

  انتهای پیام/

   


  لینک کوتاه :  برچسب ها :