دیمه نیوز
امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 82252
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسفند, ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۶
 •   

  بهترین شیوه نهادینه کردن عادت‌های مثبت، آموزش است

  با حضور مسئول جارمز و کارشناس محیط زیست شهرستان فیروزکوه کودکان دارالقرآن الکریم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تفکیک زباله تر و خشک از مبداء را آموزش دیدند.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، با حضور مسئول جارمز و کارشناس محیط زیست شهرستان فیروزکوه کودکان دارالقرآن الکریم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تفکیک زباله تر […]


  با حضور مسئول جارمز و کارشناس محیط زیست شهرستان فیروزکوه کودکان دارالقرآن الکریم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تفکیک زباله تر و خشک از مبداء را آموزش دیدند.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، با حضور مسئول جارمز و کارشناس محیط زیست شهرستان فیروزکوه کودکان دارالقرآن الکریم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تفکیک زباله تر و خشک از مبداء را آموزش دیدند.

  اسماعیل پور روشن، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه در خصوص این آموزش گفت: این آموزش با حضور کودکان به همراه مادران آنها با هدف فرهنگ سازی ترویج روحیه صرفه جویی، بهبود شرایط بهداشتی، کاهش آلودگی، صرفه جویی در مصرف منابع طبیعی با بازگشت مواد قابل استفاده به چرخه تولید و کمک به اقتصاد کلان کشور انجام شد.

  وی در ادامه تاکید کرد: بهترین شیوه نهادینه کردن عادت‌های مثبت، آموزش است که بهترین زمان آموزش این عادت‌ها دوران کودکی است و نگهداری از محیط زیست هم مهارتی است که باید از کودکی آموخته شود تا به یک باور ذهنی تبدیل شود؛ این باور کودک را موظف می کند تا از محیط و زمینی که در آن زندگی می کند به بهترین وجه ممکن حفاظت کند.

  شایان ذکر است این آموزش همراه با بازی برای کودکان زیر ٧ سال عضو دارالقرآن الکریم با شعار اینکه «یک زمین بیشتر نداریم، از خودمان شروع کنیم، درست مصرف کنیم» برگزار شد که مورد استقبال خوب خانواده ها قرار گرفت.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :