پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 82185
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۱ اسفند, ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
 •   

  تأکید اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی بر عدم کارآمدی بودجه ۹۸ نسبت به اقشار کم‌درآمد جامعه

  رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در نشست فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس محورهای مهم بودجه با رویکرد توجه به عدالت در اقشار مختلف مورد بررسی قرار گرفت و مهم‌ترین نکته ای که نمایندگان بر آن اتفاق نظر داشتند، عدم کارآمدی و ناتوانی بودجه در پاسخگویی به مردم به ویژه اقشار کم درآمد جامعه بود. به […]


  رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در نشست فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس محورهای مهم بودجه با رویکرد توجه به عدالت در اقشار مختلف مورد بررسی قرار گرفت و مهم‌ترین نکته ای که نمایندگان بر آن اتفاق نظر داشتند، عدم کارآمدی و ناتوانی بودجه در پاسخگویی به مردم به ویژه اقشار کم درآمد جامعه بود.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز  ،حمیدرضا ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی ، گفت: نشست فراکسیون نمایندگان ولایی با دستور کار بررسی بودجه سال ۹۸ تشکیل شد.

  وی‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ افزود: این نشست با دستور اصلی بررسی وضعیت بودجه، گرانی ها و این که بودجه برای رفع مشکلات موجود باید دارای چه مولفه های مهم و تاثیرگذاری باشد، برگزار شد.

  رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تاکید برعدم تناسب لایحه بودجه پیشنهادی ۹۸ با وضعیت و واقعیت های موجود جامعه مبنی بر مشکلات معیشتی واقتصادی مردم اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در این جلسه محورهای مهم بودجه با رویکرد توجه به عدالت در اقشار مختلف مورد بررسی قرار گرفت و مهم‌ترین نکته ای که نمایندگان بر آن اتفاق نظر داشتند، عدم کارآمدی و ناتوانی بودجه در پاسخگویی به مردم به ویژه اقشار کم درآمد جامعه بود.

  حاجی بابایی خاطرنشان کرد: با توجه به نیاز مبرم بازنگری بودجه مقرر شد در نشست های آتی از صاحب نظران حوزه های اقتصادی، مدیران مجلس و مسئولان ومدیران ذیربط در دولت دعوت بعمل آید.

  وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب افزود: بودجه ۹۸ علاوه بر انطباق با اسناد فرادستی از جمله برنامه ششم توسعه، در خصوص بیانیه اخیر رهبری نیز باید کفایت لازم را داشته باشد.

  رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی در پایان گفت: نکته مهم بودجه ای، فرمایشات رهبر معظم انقلاب حرکت به سوی عدالت بود، که تحقق این هدف مهم نیز در دستور کار جلسات این فراکسیون قرار گرفته است.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز