پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 82059
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ اسفند, ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
 •   

  شلیک ۳ فروند موشک کروز قادر و قدیر و انهدام اهداف

  سامانه‌های موشکی ساحل به دریا و شناور‌های نیروی دریایی ارتش با شلیک موشک‌های کروز اهداف از پیش تعیین شده را منهدم کردند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز  ،ناوشکن شهید دریابان نقدی، ناوچه موشک انداز تبرزین و سامانه موشکی ساحل به دریا، در دومین روز از رزمایش ولایت ۹۷ نیروی دریایی ارتش، اهداف دریایی از […]


  سامانه‌های موشکی ساحل به دریا و شناور‌های نیروی دریایی ارتش با شلیک موشک‌های کروز اهداف از پیش تعیین شده را منهدم کردند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز  ،ناوشکن شهید دریابان نقدی، ناوچه موشک انداز تبرزین و سامانه موشکی ساحل به دریا، در دومین روز از رزمایش ولایت ۹۷ نیروی دریایی ارتش، اهداف دریایی از پیش تعیین شده را منهدم کردند.

  در دومین روز از مرحله نهایی رزمایش دریایی ولایت ۹۷، دو شناور این نیرو شامل ناوشکن شهید دریابان نقدی و ناوچه موشک انداز تبرزین، با شلیک دو فروند موشک کروز قادر و قدیر، اهداف دریایی مورد نظر را منهدم کردند.

  علاوه بر این دو شناور، سامانه موشکی ساحل به دریا نیز با پرتاب یک فروند موشک قادر، هدف خود را در دریا مورد اصابت قرار داد.

  بنا بر این گزارش، موشک‌های قادر با برد ۲۵۰ و قدیر با برد ۳۰۰ کیلومتر، قابلیت شلیک از روی شناور‌های سطحی، سامانه‌های ساخلی و هواگرد را دارند.

  مرحله نمایش قدرت رزمایش ولایت ۹۷ به مدت سه روز در بخش بزرگی از سواحل جنوبی کشورمان در منطقه مکران از شرق تنگه هرمز و سواحل دریای عمان تا مدار ۱۰ درجه در شمال اقیانوس هند در حال برگزاری است.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز