پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 82255
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ اسفند, ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
 •   

  محسن حمیدی به عنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان منصوب شد

  دکتر محسن حمیدی در نشستی با حضور فرماندار شهرستان به عنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه معرفی شد.   به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید. مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در این نشست با اشاره به جایگاه […]


  دکتر محسن حمیدی در نشستی با حضور فرماندار شهرستان به عنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه معرفی شد.


   

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم تودیع و معارفه سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

  مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه، در این نشست با اشاره به جایگاه اداره دامپزشکی در حفظ سلامت مردم گفت: تأمین امنیت غذایی، پیشگیری از بیماری های مشترک بین انسان و دام و صیانت از سرمایه های دامی از اقدامات مهم و زیربنایی دامپزشکی می باشد که مسئولین بایستی به این بخش توجه خاص داشته باشند.

  یوسفی جمارانی با تأکید بر پویا بودن روستاهای شهرستان اظهار داشت: تمام خصوصیت روستایی اعم از مشاغلی مانند دامداری، تولیدات لبنی، زنبورداری، پرورش ماهی، مرغداری و … در روستاهای فیروزکوه فعال هستند و این امر مسئولیت مجموعه دامپزشکی شهرستان را نیز نسبت به دیگر شهرستان ها حساس تر و بیشتر کرده است؛ مجموعه اداره دامپزشکی فیروزکوه با وجود مسئولیت گسترده ای که دارند نیازمند نیروی انسانی بیشتری هستند که امید است اداره کل دامپزشکی استان تهران به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند.

  فرماندار فیروزکوه تأکید کرد: علیرغم ذهنیت عمومی افراد در خصوص تأمین سلامت جامعه، مجموعه دامپزشکی از تأثیرگذاران این بخش هستند و اقدامات آنها تأثیر بسزایی بر تأمین سلامت جامعه دارد.

  وی با توجه به ارائه تسهیلات کشاورزی در زمینه دامداری خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم سبک دامپروری در شهرستان را از سنتی به سمت فعالیت های اصلاح نژاد دام ها تغییر دهیم.

  در پایان این مراسم ضمن تقدیر از تلاش های دکتر جواد شایان خواه، دکتر محسن حمیدی به عنوان سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان منصوب شد.

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز