پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 83438
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 4 آوریل, 2019 - 09:50
 •   

  اتفاقات سال 97 ثروتمندان را ثروتمندتر و فقرا را فقیرتر کرد/ بهتر است رئیس جمهور به نیروهای داخلی تکیه کند تا اوضاع کشور سامان پیدا کند

  حجت اله بابایی طراح گریم گفت: هر ساله دولت باید به دنبال این باشد که شرایط معیشتی را برای مردم راحت تر کند اما در سال 97 شاهد بودیم که نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه اقتصاد ما به قدری دچار تورم شد که به قشر عظیمی از جامعه آسیب وارد کرد. به گزارش پایگاه […]


  حجت اله بابایی طراح گریم گفت: هر ساله دولت باید به دنبال این باشد که شرایط معیشتی را برای مردم راحت تر کند اما در سال 97 شاهد بودیم که نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه اقتصاد ما به قدری دچار تورم شد که به قشر عظیمی از جامعه آسیب وارد کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،حجت اله بابایی طراح گریم سینما و تلویزیون در خصوص اتفاقات تلخ و شیرین سال 97  در سال 97 کمتر می توان اتفاق شیرینی را پیدا کرد، چرا که متاسفانه دولت برای رفاه مردم هیچ کاری نکرد.

  وی افزود: هر ساله دولت باید به دنبال این باشد که شرایط معیشتی را برای مردم راحت تر کند اما در سال 97 شاهد بودیم که نه تنها این اتفاق نیفتاد بلکه اقتصاد ما به قدری دچار تورم شد که به قشر عظیمی از جامعه آسیب وارد کرد؛ البته مسئولان که به فکر جامعه نبوده و نیستند، چون خودشان بالاترین درآمدهای مجاز و غیر مجاز را دارند و خانواده هایشان هم در کشورهایی زندگی می کنند که ما آن ها را به عنوان دشمن می شناسیم.

  بابایی اظهار داشت: قشر مرفه قطعا با این اتفاقات روز به روز مرفه تر می شود، قشر متوسط، فقیر و قشر فقیر، فقیر تر می شود؛ این عملکرد آن چیزی نبوده و نیست که ما از آقای رئیس جمهور انتظار داشته ایم؛ ما کشور ثروتمندی هستیم و منابع بسیار زیادی داریم، این که مقصر این شرایط را تحریم بدانیم خیلی عاقلانه نیست، چرا که ما 40 سال است با این دشمنی ها و خصومت های مستکبرین مواجه هستیم اما چرا تا به حال در چنین وضعیتی قرار نگرفته ایم؟

  وی در ادامه بیان داشت: قطعا در کشور ما آن قدر نیروی انسانی و منابع الهی وجود دارد که پشتمان با این تهدیدهای پوشالی آمریکا و امثالهم نلرزد، پس بهتر است آقای رئیس جمهور به نیروهای داخلی خودمان اکتفا کند و به وضعیت این مملکت و مردمش سامانی بدهد.

  حجت اله بابایی در پایان گفت: امید به آن که هیات دولت سال 98 را با رویکردی درست آغاز کند و قدری شادی و امید به جامعه تزریق شود، این مردم مستحق بهترین ها هستند و در این 40 سال همه جوره پشت این نظام ایستاده اند و همه کاری برای میهن عزیزمان ایران کرده اند.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز