پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 83624
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 4 آوریل, 2019 - 19:07
 •   

  براى هر استان سیل زده یک وزیر معین توسط دولت تعیین مى‌شود

  سخنگوى وزارت کشور با اشاره به جلسه اخیر شوراى عالى مدیریت بحران، گفت: با تاکید وزیر کشور مقرر شد، وزیر معین هر استان سیل زده در دولت تعیین و به صورت جدی و فوق العاده در استانهای حادثه دیده تا تثبیت اوضاع امورات را نظارت و پیگیری کند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،سید […]

  سخنگوى وزارت کشور با اشاره به جلسه اخیر شوراى عالى مدیریت بحران، گفت: با تاکید وزیر کشور مقرر شد، وزیر معین هر استان سیل زده در دولت تعیین و به صورت جدی و فوق العاده در استانهای حادثه دیده تا تثبیت اوضاع امورات را نظارت و پیگیری کند.

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،سید سلمان سامانى سخنگوى وزارت کشور با اشاره به جلسه اخیر شوراى عالى مدیریت بحران اظهارداشت: با تاکید وزیر کشور مقرر شد، وزیر معین هر استان سیل زده در دولت تعیین و به صورت جدی و فوق العاده در استانهای حادثه دیده تا تثبیت اوضاع امورات را نظارت و پیگیری کند.

  وى در ادامه افزود: همچنین تمامى دستگاه هاى امدادی و اجرایی برای هر یک از استانهای حادثه دیده نماینده ویژه جهت پیگیری و نظارت بر اقداماتی که آن دستگاه ها باید انجام دهد مشخص و به سازمان مدیریت بحران کشور معرفی کنند.

  سخنگوى وزارت کشور تاکید کرد: گزارش نمایندگان ویژه دستگاه هاى امدادى و اجرایى برای سازمان مدیریت بحران کشور به صورت مستمر ارسال و پیگیرى خواهد شد.

  سامانى گفت: مقرر شد در هر استان حادثه‌دیده با عنایت به ورود سیلاب به داخل منازل مسکونی و ماندگارى در ساختمان ها، تیم ویژه فنی با مسئولیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و عضویت سازمان نظام مهندسی و شهرداری تشکیل و قبل از سکونت مجدد افراد مقاومت و ایمنی سازه ها را مورد بررسی قرار مى دهند.

  منبع :شبکه اطلاع رسانی راه دانا


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز