پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 84462
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 28 آوریل, 2019 - 09:56
 •   

  اخطار گوگل، تلگرام طلایی خطرناک است!

  پس از فیلتر شدن تلگرام در کشورمان، بسیاری به استفاده از اپلیکیشن تلگرام طلایی روی آوردند، برنامه‌ای که یک نسخه غیر رسمی از تلگرام محسوب می‌شود به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،البته چندی پیش تلگرام بر استفاده کردن از این نسخه‌ها و عدم ایمن بودن آن‌ها هشدار داده بود و حال به‌نظر می‌رسد نوبت […]


  پس از فیلتر شدن تلگرام در کشورمان، بسیاری به استفاده از اپلیکیشن تلگرام طلایی روی آوردند، برنامه‌ای که یک نسخه غیر رسمی از تلگرام محسوب می‌شود


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،البته چندی پیش تلگرام بر استفاده کردن از این نسخه‌ها و عدم ایمن بودن آن‌ها هشدار داده بود و حال به‌نظر می‌رسد نوبت به خود گوگل و سیستم عامل اندروید رسیده است تا به کاربران در این ارتباط یک هشدار بسیار جدی بدهد.

  همان طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، گوگل در هنگام نصب تلگرام طلایی به‌صورت کاملا شفاف نوشته که این اپلیکیشن (تلگرام طلایی) خطرناک بوده و سعی بر جاسوسی از اطلاعات شخصی همچون پیامک، عکس، صداهای ضبط شده و تاریخچه تماس‌های کاربر دارد.

  اگر شما همچنان اصرار بر نصب تلگرام طلایی داشته باشید و گزینه نصب در هر حالت (install anyway) را بزنید، پس از آن یک اخطار از سیستم عامل اندروید در بالای گوشی درج خواهد شد که دایما از شما درخواست می‌کند تا تلگرام طلایی را آنیستال کرده و آن را پاک نمایید.

  به‌نظر می‌رسد با این اخطار بسیار جدی، حال تلگرام طلایی با مشکل مهمی روبه‌رو شده باشد و این امر می‌تواند منجر به ریزش شدیدی در کاربرانش شود. امیدواریم مسئولان و سازندگان این اپلیکیشن پر کاربرد بر اصلاح هرچه سریع‌تر این مشکل اقدام کنند.

   

  منبع :تهران نیوز


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز