پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 85113
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 13 مه, 2019 - 09:02
 •   

  عکاسی با پهباد

  سازمان دهندگان جشنواره بین المللی عکس SIENA به منظور تاکید بر اهمیت ارزش هنری تصاویر ثبت شده با پهپاد، رقابت هایی تحت عنوان Drone Awards را برگزار کرده اند که توجه بسیاری از عکاسان حرفه ای و آماتور را به خود جلب کرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،سازمان دهندگان جشنواره بین المللی عکس SIENA […]


  سازمان دهندگان جشنواره بین المللی عکس SIENA به منظور تاکید بر اهمیت ارزش هنری تصاویر ثبت شده با پهپاد، رقابت هایی تحت عنوان Drone Awards را برگزار کرده اند که توجه بسیاری از عکاسان حرفه ای و آماتور را به خود جلب کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،سازمان دهندگان جشنواره بین المللی عکس SIENA به منظور تاکید بر اهمیت ارزش هنری تصاویر ثبت شده با پهپاد، رقابت هایی تحت عنوان Drone Awards را برگزار کرده اند که توجه بسیاری از عکاسان حرفه ای و آماتور را به خود جلب کرد.
  تعداد فراوان تصاویر ارسالی از کشورهای مختلف کار هیئت داوران برای انتخاب بهترین تصاویر را مشکل ساخته بود. در نهایت یک عکاس فرانسوی به نام «فلورین لدو» با تصویری از شنای یک خرس قطبی در میان آب های منجمد شمال کانادا توانست جایزه اصلی و عنوان «عکاس سال» را به خود اختصاص دهد.
  مسابقه عکاسی با پهپاد در شش گروه مختلف انتزاعی، شهری، ورزشی، طبیعت، مردم و حیات وحش برگزار شد که نشان دهنده پتانسیل بالای پهپادها برای ثبت جنبه های مختلف از مناظر گوناگون است.

  منبع :تهران نیوز


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز