پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 84140
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ اردیبهشت, ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
 •   

  محله بهشتی شهر ری

  محله بهشتی شهر ری که در ناحیه ۵ شهرداری منطقه ۲۰ قرار دارد با جمعیتی معادل ۱۸۰۰۰ نفر دارای سرای محله است. مساحت این محله ۲۱۶۸۴۳۸ مترمربع محاسبه شده که راه‌آهن تهران- مشهد در مجاورت آن قرار دارد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،محله بهشتی شهر ری که در ناحیه ۵ شهرداری منطقه ۲۰ قرار […]


  محله بهشتی شهر ری که در ناحیه ۵ شهرداری منطقه ۲۰ قرار دارد با جمعیتی معادل ۱۸۰۰۰ نفر دارای سرای محله است. مساحت این محله ۲۱۶۸۴۳۸ مترمربع محاسبه شده که راه‌آهن تهران- مشهد در مجاورت آن قرار دارد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ،محله بهشتی شهر ری که در ناحیه ۵ شهرداری منطقه ۲۰ قرار دارد با جمعیتی معادل ۱۸۰۰۰ نفر دارای سرای محله است. مساحت این محله ۲۱۶۸۴۳۸ مترمربع محاسبه شده که راه‌آهن تهران- مشهد در مجاورت آن قرار دارد.

  محله بهشتی از شمال با بلوار شهرداری از شرق با راه آهن تهران – مشهد از جنوب جاده قوچ حصار و از غرب جاده ایران ترانسفو محدود می شود. دلیل نامگذاری این محله، وجود دره ای به نام بهشتی است که سابقاً به نام مبارک آباد بهشتی مرسوم بوده است، اما بعدها با شهادت دکتر بهشتی، شهید گرانقدر، به این نام تغییر یافته است .

  محله ۴ بوستان دارد که از آنها می توان وحدت اسلامی و بهشتی و بوستان معلم را نام برد.


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز