پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 85904
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 13 ژوئن, 2019 - 19:01
 •   

  افتتاح طرح گازرسانی به روستای سله بن

  گازرسانی به روستای سله بن با حضور جمعی از مسئولین فیروزکوه افتتاح و مردم این منطقه از نعمت گاز برخوردار شدند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، صبح امروز با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس و جمعی از مسئولان شهرستان در روستای سله بن طرح گاز رسانی افتتاح شد. […]


  گازرسانی به روستای سله بن با حضور جمعی از مسئولین فیروزکوه افتتاح و مردم این منطقه از نعمت گاز برخوردار شدند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، صبح امروز با حضور امام جمعه، فرماندار، نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس و جمعی از مسئولان شهرستان در روستای سله بن طرح گاز رسانی افتتاح شد.

  بهره‌برداری از طرح گازرسانی به روستای سله بن به طول ۴ کیلومتر شبکه حدود ۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

  همچنین فرماندار فیروزکوه در آیین افتتاح این طرح اظهار کرد: امروز عزم دولت برای عمران و آبادی روستاها جدی است و یکی از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید در طول شش سال گذشته برقراری توسعه متوازن در مناطق شهری و روستایی می باشد.

  وی ادامه داد: در دولت یازدهم و دوازدهم دهیاران و شوراها به‌عنوان پل ارتباطی میان دولت و مردم با شناخت کامل از مشکلات مردم و انتقال صحیح و به موقع آن به مسئولان در روستاها نقش به‌سزایی دارند.

  جمارانی ارائه برنامه تدوین شده هدفمند از سوی شوراها و دهیاران را یکی از سیاست های دولت در شهرستان فیروزکوه دانست و افزود:در شهرستان فیروزکوه از دهیاران و شورا ها خواسته شد تا برای سال ۹۸برنامه اعتباری تنظیم کنند که این اتفاق افتاد و مجموعه برنامه های سال ۹۸ توسط دهیاران و شوراها ارائه شد.

  وی اظهار کرد: فرمانداری فیروزکوه در ابتدای سال در جلسات متعدد با دستگاه ها و ادارات نقشه راه سال ۹۸ را تعیین و ترسیم کرد که بر این اساس بالغ بر ۱۰۰ برنامه شاخص با هدف تاثیر گذاری در زندگی مردم تا پایان سال جاری پیش بینی و تدوین شد.

  نماینده عالی دولت در شهرستان پروژه گازرسانی به روستای سله بن را یکی از پروژه های تعریف شده در سال ۹۸ عنوان کرد و گفت: واگذاری اراضی دامداری به مردم سله بن و آبرسانی به چزکین (سله بن جدید) از دیگر پروژه های پیش بینی شده منطقه سله بن می باشد که در آینده نزدیک مردم سله بن شاهد اجرای آن خواهند بود.

  گفتنی است با اجرای این پروژه ۲۵۰ خانوار در روستا سله بن از نعمت گاز بهره مند می‌شوند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز