پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 85998
 • تعداد نظرات : ۲ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 16 ژوئن, 2019 - 23:53
 •   

  توهین میرزایی نیکو به ملت ایران و آرمان های انقلاب اسلامی/تا زمانی که در غار زندگی می کنید مشکلاتتان حل نخواهد شد!

  میرزایی نیکو نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی با توهین به آرمان های انقلاب اسلامی و ملت مقتدر ایران با جنگ طلب خواندن مردم ایران، این ملت را غارنشین توصیف کرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، میرزایی نیکو روز گذشته به همراه معاون عمران روستایی رییس جمهور و جمعی از مدیران […]


  میرزایی نیکو نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس شورای اسلامی با توهین به آرمان های انقلاب اسلامی و ملت مقتدر ایران با جنگ طلب خواندن مردم ایران، این ملت را غارنشین توصیف کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، میرزایی نیکو روز گذشته به همراه معاون عمران روستایی رییس جمهور و جمعی از مدیران شهرستان برای افتتاح چند طرح عمرانی در فیروزکوه حضور داشت.
  وی در سخنرانی پیش از مراسم کلنگ زنی مخزن آب شرب روستای چزکین در سله بن در اظهاراتی عجیب و قابل تامل در توجیح ناکارآمدی دولت در بخش های مختلف اداره کشور، در سخنانی که می توان آن را فرار رو به جلو تعبیر کرد، گفت: مجلس همه مصوبات و کارها را انجام میدهد ولی دستهایی وجود دارد که مانع از به ثمر رسیدن آن میشود.

  میرزایی نیکو همچنین در ادامه با توهین به آرمان های انقلاب اسلامی و ملت مقتدر ایران با جنگ طلب خواندن مردم ایران شرایط فعلی کشور را زندگی در غار توصیف کرد و گفت: وقتی میخواهید در غار زندگی کنید ، وقتی میخواهید با همه دنیا بجنگید ، وقتی میخواهید همه انقلاب را به همه جا صادر کنید باید خیلی بیشتر از آنچه که تاکنون تحمل کردید برای به رسیدن به حق خود تحمل کنید.

  اما به راستی منظور از آنچه که این نماینده اصلاح طلب لیست امید بیان میکند چیست؟ مهندس فیروزه ای در سخنان خود احداث مخزن 500 متر مکعبی را اقدامی پیش پا افتاده توصیف کرد و با استناد به همین حرف میتوان اینگونه نتیجه گیری کرد که فلسفه و دلیل حضور مکرر این نماینده در منطقه و کلنگ زنی های پیاپی حتی در آخرین ساعات روز و خارج از عرف معمول، که در ساعات اداری اتفاق میفتد نه خدمت رسانی به مردم و دغدغه مشکلات اهالی شهرستان بلکه تبلیغات پیش از موعد انتخاباتی و شانتاژ خبری برای کسب رای است .

  اما نکته مهمتر و سوالی که پس از شنیدن سخنان وی به ذهن خطور میکند این است که کجا باید سراغ آن دستهای پشت پرده که مانع از اجرای مصوبات مجلس می شود را گرفت؟ وقتی دو قوه از قوای سه گانه کشور در اختیار شماست و سلایق سیاسی مخالف شما هیچ دخل و تصرفی در امور جاری کشور ندارند اظهارات دور از منطق مانند این چه هدفی را دنبال میکند ؟!

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :
  انتشار یافته: ۲
  1. خودش قانون رادور زده به عده ای عنوان نماینده نماینده مثلا امور جوانان اعطا کرده و آنها با قدرتی که نماینده داده دارند قانون شکنی میکنند

  2. مقاومت تنها راه غلبه بر زیاده خواهی های استکباره…
   از یه نماینده لیبرال و ترسو بیشتر از این انتظار نمیره، آقای میرزایی شما هم به بفکر چادر و آرایش برای فرار از کشور باش…


 • خبرخوان دیمه نیوز