پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 85675
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 2 ژوئن, 2019 - 17:18
 •   

  قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی منصوب شد

  تولیت آستان قدس رضوی در احکامی جداگانه قائم مقام و برخی مسئولان این آستان مقدس را منصوب کرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام احمد مروی با صدور حکمی مصطفی خاکسار قهرودی را به سمت قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی منصوب شد. در این حکم آمده است: آستان قدس رضوی ایوان زرّین اسلام […]


  تولیت آستان قدس رضوی در احکامی جداگانه قائم مقام و برخی مسئولان این آستان مقدس را منصوب کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام احمد مروی با صدور حکمی مصطفی خاکسار قهرودی را به سمت قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی منصوب شد.

  در این حکم آمده است: آستان قدس رضوی ایوان زرّین اسلام ناب محمدی (ص) و نگارستان معارف قرآنی و تعالیم عترت نبوی (ص) است و اینک در سپیده‌دم گام دوم انقلاب اسلامی، تعالی دستاوردهای پیشین و گلبانگ آفاق نوین را در فرا راه همت خویش دارد.

  با تقدیر و سپاس از تلاش‌های مؤثر و خالصانه جناب آقای فاطمی امین، جنابعالی را که از اخلاق و تعهد ایمانی و نیز کارنامه موفق اجرایی برخوردارید، به سمت قائم‌مقام تولیت آستان قدس رضوی منصوب می‌کنم.
  امید می‌رود که با برنامه‌ریزی مناسب و بهره‌گیری از مدیران جوان متدین و انقلابی، منویات رهبر فرزانه انقلاب را که در حکم مبارک مرقوم داشتند، محقّق سازید و در این مجموعه خدمت به زائران و مجاوران به‌ویژه ضعیفان و نیازمندان، بهره‌مندی از ظرفیت فرهنگی آستان قدس رضوی و مراقبت از گنجینه معماری حرم رضوی، حفاظت از موقوفات، ساماندهی مجموعه‌های اقتصادی و همکاری با مدیریت‌های دولتی کشوری و استانی مورد اهتمام و تلاش مضاعف قرار گیرد.

  همچنین حجت الاسلام مروی در احکام جداگانه ای حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب را به عنوان مشاور عالی و سرپرست اداره کل حراست، رضا خوراکیان به عنوان رئیس دفتر تولیت و ابوالفضل خودمانی به عنوان مدیر بررسی‌های راهبردی دفتر تولیت منصوب کرد.

  در این احکام بر بهره گیری از پشتوانه فکری و دیدگاه‌های کارشناسان امین، ارائه مشاوره در تبدیل راهبردهای محوری و سیاست‌های کلان به تصمیمات کلیدی و اجرایی، حفظ و ارتقای توان حفاظتی و امنیتی آستان قدس رضوی، حفظ دستاوردها و ارتقای جایگاه آستان قدس رضوی، تدوین و پیشنهاد راهبردهای محوری و رصد مستمر فعالیت‌های بخش‌های آستان قدس رضوی و گزارش مستمر بر اساس راهبردهای محوری از این فعالیت‌ها تاکید شده است.

  *مهر

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز