پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 85986
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 16 ژوئن, 2019 - 12:15
 •   

  مقاومت در برابر تحریم ها سبب شد آمریکا شرق و غرب را ماموریت دهد تا ایران به میز مذاکره بگردد/ مردم ژاپن آرزو دارند دولتمردان آنها صدای استقلال ملتشان باشند

  یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: مقاومت در برابر تحریم ها و اقتدار ایران در منطقه و جهان باعث شده تا دولتمردان آمریکایی صهیونیستی به شرق و غرب ماموریت دهد تا ایران را راضی به مذاکره کنند. علی اکبر اسفندیار در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز با اشاره به دیدار اخیر رهبر انقلاب با نخست […]


  یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: مقاومت در برابر تحریم ها و اقتدار ایران در منطقه و جهان باعث شده تا دولتمردان آمریکایی صهیونیستی به شرق و غرب ماموریت دهد تا ایران را راضی به مذاکره کنند.


  علی اکبر اسفندیار در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز با اشاره به دیدار اخیر رهبر انقلاب با نخست وزیر ژاپن اظهار داشت: مقاومت در برابر تحریم ها و اقتدار ایران در منطقه و جهان باعث شده تا دولتمردان آمریکایی صهیونیستی به شرق و غرب ماموریت دهد تا ایران را راضی به مذاکره کنند.

  وی گفت: مذاکره و توافق بر اساس اصول و منطق درست حق همه ی کشور هاست اما آمریکا به درستی از آن استفاده نکرده و نخواهد کرد.

  اسفندیار عنوان کرد: ژاپن کشور پیشرفته ی علمی و صنعتی اما بدون ثبات سیاسی و امنیتی است ، این کشور بعد از 75 سال هنوز در اشغال رسمی 23 پایگاه نظامی آمریکاست، ژاپنی ها جرات نقد از جنایات آمریکا در جنگ دوم جهانی را ندارند و با رفتار توهین آمیز نظامیان آمریکایی با مردم ژاپن حتی مجبور می شدند بارها از آمریکا معذرت هم بخواهند.

  این استاد دانشگاه گفت: مردم ژاپن آرزو دارند دولتمردان آنها هم جای پیامرسانی برای آمریکا، می توانستند همانند مقام معظم رهبری صدای استقلال ملتشان شود‌‌ و ترامپ را اینگونه صریح تحقیر کنند.

  این کارشناس مسائل سیاسی افزود: آمریکا بیشتر از هر کشوری از جنگ با ایران می ترسد چرا که با وقوع جنگ در منطقه شاهرگ های اصلی اسرائیل عربستان و امارات قطع خواهد شد، از اینرو دست به چنین حماقتی نخواهد زد.

  وی تصریح کرد: راه حل اصلی جمهوری اسلامی ایران در شرایط کنونی داشتن مدیران جهادی با تفکر انقلابی است، همه ی مردم در انتخاب مدیر آگاه و با بصیرت سهیم هستند.

  اسفندیار خاطرنشان کرد: انتخابات پیش رو می تواند بسیار حساس و تاثیر گذار باشد. برخورد با مفسدین، رونق تولید، اقتصاد مقاومتی، تغییر سبک زندگی، اقتصاد بدون نفت، حذف دلار در مبادلات تجاری از دیگر راه حل های برون رفت از شرایط کنونی جامعه هست.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز