پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86510
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 6 جولای, 2019 - 07:44
 •   

  استقبال از کاروان رضوی در فیروزکوه+تصاویر

  مراسم استقبال از کاروان رضوی در فیروزکوه با حضور پدر شهید احمدی روشن برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم استقبال از کاروان رضوی با حضور  مردم ولایت مدار شهرستان فیروزکوه و عاشقان و دلسوختگان خاندان عصمت و طهارت در فیروزکوه برگزار شد. در این استقبال که با حضور حاج رحیم احمدی روشن […]


  مراسم استقبال از کاروان رضوی در فیروزکوه با حضور پدر شهید احمدی روشن برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم استقبال از کاروان رضوی با حضور  مردم ولایت مدار شهرستان فیروزکوه و عاشقان و دلسوختگان خاندان عصمت و طهارت در فیروزکوه برگزار شد.

  در این استقبال که با حضور حاج رحیم احمدی روشن پدر بزرگوار شهید مصطفی احمدی روشن همراه بود مردم شهرستان فیروزکوه مسافت میدان سپاه تا آستان مقدس امام زاده اسماعیل (ع) را پیمودند.

  همچنین پدر شهید احمدی روشن که این کاروان را همراهی می کرد با حضور در مسجد جامع شهرستان فیروزکوه دقایقی را به سخنرانی پرداخت.

  گفتنی است این مراسمات به مناسبت دهه کرامت با عنوان «زیر سایه خورشید» برگزار که در آن از خادمان حرم حضرت رضا (ع) استقبال می شود.

  لازم به ذکر است،بقعه امام زاده اسماعیل فیروزکوه در مرکز بافت قدیم شهر فیروزکوه و در شمال کوه منفردی واقع شده که قلعه قدیمی فیروزکوه روی آن کوه ساخته شده است. نسب این امام زاده به امام موسی کاظم(ع) می رسد و از ایشان به عنوان یکی از برادران حضرت رضا(ع) یاد می شود، تاریخ احداث بنای جدید، سال 1401 هجری قمری بر روی ضریح امام زاده حک شده است.

   

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :




 • خبرخوان دیمه نیوز