پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86810
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 18 جولای, 2019 - 14:19
 •   

  افتتاح پارکینگ و اتاق شیشه ای در «تنگه واشی» فیروزکوه

  فرماندار فیروزکوه گفت: مذاکراتی را با بخش خصوصی برای ایجاد یک فضای شیشه‌ای جهت مراقبت از این آثار تاریخی آغاز شده است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی از افتتاح پارکینگ منطقه گردشگری تنگه واشی تا اواخر تابستان امسال خبر داد و اظهار کرد: قبل از ورودی روستا فضای بزرگی را برای احداث […]


  فرماندار فیروزکوه گفت: مذاکراتی را با بخش خصوصی برای ایجاد یک فضای شیشه‌ای جهت مراقبت از این آثار تاریخی آغاز شده است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی از افتتاح پارکینگ منطقه گردشگری تنگه واشی تا اواخر تابستان امسال خبر داد و اظهار کرد: قبل از ورودی روستا فضای بزرگی را برای احداث پارکینگ در نظر گرفته ایم که قرار است با مشارکت بخش خصوصی تا آخرتابستان امسال به بهره‌برداری برسد.

  فرماندار فیروزکوه با اشاره به مباحث فرهنگی در این منطقه گردشگری گفت: مجموعه نیرو‌های خدماتی در کنار نیرو‌های بسیج و آمران معروف در روزهای شلوغ در منطقه حضور دارند تا در مواقع لزوم تذکرات لازم را بدهند. در کنار این نیرو‌ها برنامه‌های فرهنگی مختلفی نیز درنظرگرفته‌ایم تا فضای سالمی برای گردشگران فراهم شود.

  جمارانی با یادآوری آثارتاریخی این منطقه گردشگری افزود: مذاکراتی را با بخش خصوصی برای ایجاد یک فضای شیشه‌ای جهت مراقبت از این آثار تاریخی آغاز شده است.

  وی تاکید کرد: احداث این فضای شیشه ‌ای باعث به وجود آمدن راه دومی می‌شود که آن‌دسته از گردشگرانی که نمی‌خواهند از داخل آب عبور کنند بتوانند از این فضا برای عبور و مرور استفاده کنند و این باعث کاهش شلوغی تنگه و کاهش احتمال خطرات ناشی از ازدحام جمعیت می‌شود.

  *فارس

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز