پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86321
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 28 ژوئن, 2019 - 15:44
 •   

  امام جمعه فیروزکوه: مسئولان بانی مشکلات امروز جامعه هستند/ رئیس جمهور آمریکا مست دنیا است

  امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: متاسفانه یا خوشبختانه آمریکا رئیس دولتی دارد که ادبیات اول دیپلماسی عالم را بلد نیست، و به جای مقام معظم رهبری امام راحل را نیز تحریم کرد و این امر نشان میدهد که ترامپ مست دنیا است و چیزی متوجه نمیشود و این افراد صلاحیت مذاکره را ندارند. به گزارش […]


  امام جمعه شهرستان فیروزکوه گفت: متاسفانه یا خوشبختانه آمریکا رئیس دولتی دارد که ادبیات اول دیپلماسی عالم را بلد نیست، و به جای مقام معظم رهبری امام راحل را نیز تحریم کرد و این امر نشان میدهد که ترامپ مست دنیا است و چیزی متوجه نمیشود و این افراد صلاحیت مذاکره را ندارند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: سعادت بشریت به برخورداری از تقوا بستگی دارد و هرچه تقوا بیشتر باشد سعادت انسان نیز به مراتب بیشتر است.

  وی پیرامون شهادت امام صادق(ع) گفت: یکی از سفارش های آقا امام صادق(ع) به همه ما این بود که “ما شفاعت نمیکنیم کسانی را که نماز را سبک بشمارند”،
  فاصله بین انسان مومن و انسان کافر نمازخواندن است.

  حجت الاسلام و المسلمین امیری ارجمند در ادامه خاطر نشان کرد: یکی از بلایای جامعه انسانی این است که جامعه را به مواد مخدر معتاد کنیم و امروزه دشمن در صدد این است که جوانان ما را با اعتیاد نابود کند، در زمان پیروزی انقلاب اسلامی و دوران جنگ اکثر کسانی که به شهادت رسیدند جوانان بودند.

  امام جمعه فیروزکوه تصریح کرد: دشمن میخواهد جوانان ما را از ما بگیرد و جوانی که معتاد باشد نه برای جامعه بلکه برای خانواده اش هم سودی ندارد، ایران اسلامی مسیر ترانزیت مواد مخدر است و بیش از هشتاد درصد مواد مخدر را عزیزان کشور ما کشف میکنند و جلوی آن را میگیرند و ما در این عرصه بیش از سه هزار و هشتصد و هشتاد و دو شهید(نیروی انتظامی، پاسداران، نیروهای مسلح) دادیم، اما در مقابل نه تنها استکبار جهانی آمریکا مقابله نکرد بلکه با کسانی که مبارزه می کنند  کارشکنی می کند.

  وی در ادامه گفت: ما مفتخر هستیم و شهید میدهیم تا جوانانمان از دست نروند، نه تنها جوانان ما بلکه برای جوانان عالم و در این راه مبارزه میکنیم.

  این مقام مسئول با اشاره به آخرین روز هفته قوه قضائیه بیان داشت: رهبر انقلاب در این باره فرمودند “با مفسدین مبارزه کنید و اولویتتان در مبارزه با مفسدین درون سازمانی است” و یکی از مطالبات جدی مردم مبارزه با مفسدین اقتصادی، سیاسی و… است، در این راستا بیش از ۶۰ نفر از قضات در دوره جدید قوه قضاییه برکنار شدند.

  وی گفت: قاضی امید مردم است و اگر قاضی فاسد شود (خلافی انجام دهد) دیگر سنگی روی سنگ بند نمیشود، به همین خاطر باید از درون سازمان مشکلات را پیگیری کنند و قاضی ها و کارمندان قوه قضائیه باید گوش شنوا داشته باشند و مشکلات مردم را پیگیری کنند زیرا این یکی از مطالبات جدی مردم است.

  امام جمعه فیروزکوه درباره ولادت حضرت معصومه(س) و همچنین روز دختر خطاب به دختران خاطر نشان کرد: حضرت فاطمه را در عبادت و بندگی و…. الگو قرار دهید، دخترانی که سر را برهنه میکنند حجاب به این نمیگویند و اگر خانواده آن دختر جلوی بدحجابی را نمیگیرد از مسئولین محترم به ویژه عزیزان نیروی انتظامی میخواهیم با این مسئله مقابله کنند.

  وی در ادامه تصریح کرد: طرف های مقابل برجام میگویند ایران اسلامی برجام را رعایت میکند، همچنین میگویند اگر ما قوانین مسیر تجارت، نفت و… را رعایت نکردیم اما ایران رعایت کند، ولی این نمیشود که یک طرف به آن قوانین توجه کند و طرف مقابل به آن قوانین پایبند نباشد، ما از مسئولین محترم و از دستگاه دیپلماسی که فرصت دو ماهه ای به طرف های مقابل برجام دادند میخواهیم در مقابل اتحادیه اروپا که به عهد خود پایبند نبود ایستادگی کنند.

  حجت الاسلام و المسلمین امیری ارجمند امام جمعه درخصوص اقدام احمقانه رئیس آمریکا که حتی امام راحل را نیز تحریم کرد گفت: متاسفانه یا خوشبختانه آمریکا رئیس دولتی دارد که ادبیات اول دیپلماسی عالم را بلد نیست، یا دانسته و یا ندانسته فرماندهان سپاه را تحریم کرده است و نه تنها به این بسنده نکرده حتی رهبر انقلاب را هم تحریم کرد و آنقدر حواسش پرت بود که به جای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) امام راحل را تحریم کرد، این امر نشان میدهد که ترامپ مست دنیا است و چیزی متوجه نمیشود و این افراد صلاحیت مذاکره را ندارند.

  این مقام مسئول با اشاره به سخن رئیس جمهور که در دیدار با وزیر بهداشت و عوامل آن گفت “در امورات مردم دخالت نکنید” افزود: ما منظور رئیس جمهور را متوجه نمیشویم، ایشان ابتدا باید موضع خود را مشخص کنند و ببینند خودشان را گول میزنند  یا دشمنان را، حتماً دلسوزی مردم مورد نظرشان است.

  وی با بیان اینکه دولتمردان به جای حرف زدن باید به فکر مشکلات مردم باشند افزود: سران سه قوه باید برای برون رفت از این مشکل مردم به فکر چاره جویی باشند، مشکلات امروز جامعه به خاطر بیکاری مفرط در جامعه است و مسئولان بانی مشکلات امروز جامعه هستند و باید در روز قیامت پاسخگو باشند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز