پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86236
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 25 ژوئن, 2019 - 05:40
 •   

  تحریم رهبری ایران نشانگر افول تصمیم گیری سیاسی در آمریکا است

  عضو کمیته امنیتی شورای روسیه در واکنش به تحریم رهبر انقلاب اسلامی، این اقدام را نشانگر ضعف تصمیم گیری سیاسی در آمریکا خواند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، به نقل از ریانووستی، «فرانتس کلینتسویچ» عضو کمیته امنیتی شورای روسیه اظهار داشت که اعمال تحریم علیه رهبر انقلاب اسلامی ایران، نشان دهنده ضعف فرهنگ تصمیم گیری […]


  عضو کمیته امنیتی شورای روسیه در واکنش به تحریم رهبر انقلاب اسلامی، این اقدام را نشانگر ضعف تصمیم گیری سیاسی در آمریکا خواند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، به نقل از ریانووستی، «فرانتس کلینتسویچ» عضو کمیته امنیتی شورای روسیه اظهار داشت که اعمال تحریم علیه رهبر انقلاب اسلامی ایران، نشان دهنده ضعف فرهنگ تصمیم گیری سیاسی در آمریکا است.

  کلینتسویچ گفت: من فقط می‌توانم بگویم که در طول سه قرن گذشته، فرهنگ تصمیم گیری سیاسی در آمریکا از بین رفته است. آیا کسی در آمریکا به طور جدی بر این باور است که اعمال تحریم علیه آیت الله خامنه ای می‌تواند سیاستهای ایران را اصلاح کند؟ واقعاً، این یک تفکر کودکانه است.

  وی افزود: آمریکا نمی‌خواهد این را درک کند که علاوه بر منافع مادی، منافع بلند مدتی نیز برای این کشور وجود دارد که باید به درستی شناسایی شود.

  گفتنی است که ساعاتی پیش وزارت خزانه داری آمریکا در اقدامی مضحک، رهبر معظم انقلاب اسلامی و دفتر ایشان را به لیست تحریم‌های خود علیه ایران اضافه کرد.

  *مهر

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز