پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86287
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 27 ژوئن, 2019 - 09:34
 •   

  جمع‌آوری بیش از ۱۰۰ دستگاه تابلو تبلیغاتی led غیرمجاز در محور دماوند-فیروزکوه

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل‌ جاده‌ای شهرستان دماوند از جمع‌آوری بیش از ۱۰۰ دستگاه تابلو تبلیغاتی led غیرمجاز در حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، یاسر بوداغی در گفت‌وگویی اظهار کرد: وجود تابلوهای تبلیغاتی led غیرمجاز، به دلیل ویژگی‌هایی نظیر پخش نور، تصاویر و حروف متحرک توجه رانندگان […]


  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل‌ جاده‌ای شهرستان دماوند از جمع‌آوری بیش از ۱۰۰ دستگاه تابلو تبلیغاتی led غیرمجاز در حوزه استحفاظی این شهرستان خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، یاسر بوداغی در گفت‌وگویی اظهار کرد: وجود تابلوهای تبلیغاتی led غیرمجاز، به دلیل ویژگی‌هایی نظیر پخش نور، تصاویر و حروف متحرک توجه رانندگان را جلب و ایمنی عبور و مرور را به مخاطره می‌اندازد.

  وی افزود: افزایش این تابلوها در مسیر پرتردد دماوند- فیروزکوه موجب اخلال در تردد وسایل نقلیه و به مخاطره افتادن ایمنی عبور و مرور شد که این اداره با لحاظ موارد قانونی نسبت به جمع‌آوری آن اقدام نمود.

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل‌ جاده‌ای شهرستان دماوند ادامه داد: علاوه بر این محور، تابلوهای led غیرمجاز در حاشیه راه‌های شهرستان دماوند، نظیر آبسرد، سربندان، جابان و غیره نیز جمع آوری گردید.

  بوداغی گفت: این امر مطابق ضوابط آیین‌نامه ایمنی راه‌های کشور و در راستای اجرای مادتین ۶،۷ و ۱۷ قانون اصلاح ایمنی راه‌ها و راه آهن و با دستور قضایی و با حضور ضابط قضایی صورت پذیرفت.

  وی در پایان گفت: اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دماوند به منظور افزایش ایمنی کاربران جاده‌ای، بالغ‌بر ۱۰۰ دستگاه عوامل بصری خطرآفرین و غیرمجاز را با ارسال دو اکیپ راهداری، شامل دو دستگاه گشت راهداری و ۱۰ نفر راهدار غیور و زحمتکش، طی دو مرحله در تمامی حوزه استحفاظی این اداره را جمع‌آوری نمود.

  *تارود

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز