پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86218
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ تیر, ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
 •   

  حیدری منش: بیانیه گام دوم راهبردی اصولی برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است

  جانشین فرماندهی سپاه ناحیه فیروزکوه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فیروزکوه گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی راهبردی اصولی برای توفیق جامعه در رسیدن به تمدن نوین اسلامی است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سروان پاسدار محمد حیدری منش در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم […]


  جانشین فرماندهی سپاه ناحیه فیروزکوه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فیروزکوه گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی راهبردی اصولی برای توفیق جامعه در رسیدن به تمدن نوین اسلامی است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سروان پاسدار محمد حیدری منش در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فیروزکوه با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی راهبردی اصولی برای توفیق جامعه در رسیدن به تمدن نوین اسلامی است اظهار داشت: مدیران و اعضای شورای فرهنگ عمومی با مدنظر قرار دادن توصیه های آن می توانند زمینه ساز فرهنگ دینداری در جامعه شوند.

  وی با اشاره به توصیه های بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در بابا تقویت اخلاق و معنویت گفت وظیفه مدیران در شهرستان را می توان در قالب های مختلفی ذکر کرد که به شرح خواهم داد: در وهله اول مدیران می بایست رفتار و منش اخلاقی را پیشه نموده و این موضوع را باید حتما برخی از مسولین که گاها با توهین به مردم و عدم حضور در مراسم اعتقادی شهرستان و نماز های جمعه و جماعت قلب دوستداران نظام را دردمند می کنند باید رعایت نمایند.

  وی با اشاره به اینکه خیلی از مجموعه های مردمی و نهاد های فرهنگی نیاز به کمک های مسولان دارند بیان کرد: می بایست مشکلات پشتیبانی از خانه های قرآنی و هیئت ها که بانیان برنامه های فرهنگی هستند حل شود.

  جانشین فرمانده سپاه شهرستان فیروزکوه در پایان با اشاره به چالش های فرهنگی در فضای مجازی گفت با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید با این رسانه ها برخورد هوشمندانه و مسولانه شود و راهبردی مناسب برای اقدام در فضای مجازی شهرستان اتخاذ شود.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز