پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86389
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 2 جولای, 2019 - 10:51
 •   

  دبیرستان دخترانه ۱۷ شهریور واحد آموزشی برتر فیروزکوه انتخاب شد

  سرارزیاب استانی طرح تعالی درباره بازدید از اجرای طرح تعالی در فیروزکوه گفت: از ابتدای سال تحصیلی اجرای طرح تعالی آغاز می شود، کادر مدرسه و تیم برنامه ریز در فصل تابستان به ویژه شهریور ماه برنامه های خود را تدوین می کنند، معمولاً ارزیابی ها در سه مرحله انجام می شوند. حسن گراوند سرارزیاب […]


  سرارزیاب استانی طرح تعالی درباره بازدید از اجرای طرح تعالی در فیروزکوه گفت: از ابتدای سال تحصیلی اجرای طرح تعالی آغاز می شود، کادر مدرسه و تیم برنامه ریز در فصل تابستان به ویژه شهریور ماه برنامه های خود را تدوین می کنند، معمولاً ارزیابی ها در سه مرحله انجام می شوند.


  حسن گراوند سرارزیاب استانی طرح تعالی در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در راستای اجرای طرح تعالی اظهار کرد: مُدل تعالی مدیریت مُدلی است که به دنبال ارزیابی سازمان ها و بررسی عملکرد آنان است، مُدل تعالی به دنبال کیفیت، مشارکت و رضایت ذی نفعان است که ذی نفعان شامل دانش آموزان، اولیا و کادر مدرسه هستند.

  این مقام مسئول درباره زمان بازدید ها از طرح تعالی در مدارس بیان داشت: از ابتدای سال تحصیلی اجرای طرح تعالی آغاز می شود، کادر مدرسه و تیم برنامه ریز در فصل تابستان به ویژه شهریور ماه برنامه های خود را تدوین می کنند، معمولاً ارزیابی ها در سه مرحله انجام می شوند که یکی بازدید های منطقه ای است که در اردیبهشت ماه صورت میگیرد و دیگری بازدید های استانی که در خرداد ماه یا اوایل تیر ماه انجام می شود و آخرین مرحله از بازدید کشوری است که در شهریور انجام می شود.

  وی خاطر نشان کرد: در منطقه فیروزکوه دبیرستان دخترانه ۱۷ شهریور  واحد آموزشی برتر این منطقه انتخاب شد و تقریباً هر منطقه ای یک سهمیه داشت، ما امروز به عنوان ارزیابان استانی در خدمت این آموزشگاه و منطقه فیروزکوه بودیم.

  گراوند اذعان داشت: رضایت دانش آموزان و اولیا از عملکرد کادر این دبیرستان و همچنین رضایتمندی دبیران مشغول در این آموزشگاه نشان می دهد که روح تعالی در این واحد آموزشی در حال وزیدن است و این همه زحمات مدیریت و کادر آموزشی جای تقدیر دارد.

  این مقام مسئول گفت: ان شاالله همه مدارس با جدیت کامل مُدل تعالی را در مدارس با قوت و قدرت آغاز کنند و اگر در واحد های آموزشی به دنبال کیفیت هستند هیچ راهی بهتر از راه تعالی نیست.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز