پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86704
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ تیر, ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶
 •   

  سند شهرک صنعتی جدید فیروزکوه پس از ۵ سال صادر شد

  فرماندار فیروزکوه گفت: در راستای فراهم کردن زیرساخت های تولید و حمایت از سرمایه گذاری در شهرستان سند شهرک صنعتی جدید فیروزکوه به مساحت ۴۲۲ هکتار پس از ۵ سال دریافت شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، مهدی یوسفی جمارانی با اعلام این خبر گفت: با همکاری فرمانداری، شرکت شهرک‌های صنعتی استان و […]


  فرماندار فیروزکوه گفت: در راستای فراهم کردن زیرساخت های تولید و حمایت از سرمایه گذاری در شهرستان سند شهرک صنعتی جدید فیروزکوه به مساحت ۴۲۲ هکتار پس از ۵ سال دریافت شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، مهدی یوسفی جمارانی با اعلام این خبر گفت: با همکاری فرمانداری، شرکت شهرک‌های صنعتی استان و مدیریت شرکت شهرک های شهرستان و با تدابیر و اتخاذ راهکارهای قانونی و سیر مراحل کارشناسی و با رایزنی های صورت گرفته و جلسات مکرر سند شهرک صنعتی فیروزکوه(۲) به مساحت ۴۲۲ اخذ شد.

  فرماندار فیروزکوه افزود: با توجه به اهمیت سند برای واحدهای تولیدی پیگیری های لازم برای اخذ سند شش دانگ این شهرک انجام و مشکل سند مالکیت بعد از ۵ سال برطرف شده است.

  وی یادآور شد: اخذ نشدن اسناد مالکیت مشکلات عدیده اقتصادی و اجتماعی برای سرمایه گذاران بوجود می آورد و عدم اخذ سند مالکیت باعث از بین رفتن فرصت سرمایه گذاری خواهد شد.

  جمارانی اظهار کرد: یکی از خواسته ها و مطالبات سرمایه‌گذاران جهت سرمایه گذاری در شهرک صنعتی جدید فیروزکوه اخذ سند مالکیت و فراهم کردن زیرساخت ها است که مطمئنا با دستیابی به این مهم زمینه سرمایه گذاری در این شهرک نیز فراهم می شود.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز