پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86704
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 15 جولای, 2019 - 14:56
 •   

  سند شهرك صنعتي جدید فیروزکوه پس از ۵ سال صادر شد

  فرماندار فیروزکوه گفت: در راستاي فراهم كردن زيرساخت هاي توليد و حمايت از سرمايه گذاري در شهرستان سند شهرك صنعتي جدید فیروزکوه به مساحت ۴۲۲ هكتار پس از ۵ سال دريافت شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، مهدی یوسفی جمارانی با اعلام این خبر گفت: با همکاری فرمانداری، شرکت شهرک‌های صنعتی استان و […]


  فرماندار فیروزکوه گفت: در راستاي فراهم كردن زيرساخت هاي توليد و حمايت از سرمايه گذاري در شهرستان سند شهرك صنعتي جدید فیروزکوه به مساحت ۴۲۲ هكتار پس از ۵ سال دريافت شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز ، مهدی یوسفی جمارانی با اعلام این خبر گفت: با همکاری فرمانداری، شرکت شهرک‌های صنعتی استان و مدیریت شرکت شهرک های شهرستان و با تدابير و اتخاذ راهكارهاي قانوني و سير مراحل كارشناسي و با رايزني هاي صورت گرفته و جلسات مكرر سند شهرك صنعتي فیروزکوه(۲) به مساحت ۴۲۲ اخذ شد.

  فرماندار فیروزکوه افزود: با توجه به اهمیت سند برای واحدهای تولیدی پیگیری های لازم برای اخذ سند شش دانگ این شهرک انجام و مشکل سند مالکیت بعد از ۵ سال برطرف شده است.

  وی يادآور شد: اخذ نشدن اسناد مالكيت مشكلات عديده اقتصادي و اجتماعي براي سرمايه گذاران بوجود می آورد و عدم اخذ سند مالکیت باعث از بين رفتن فرصت سرمايه گذاري خواهد شد.

  جمارانی اظهار كرد: يكي از خواسته ها و مطالبات سرمایه‌گذاران جهت سرمایه گذاری در شهرك صنعتي جدید فیروزکوه اخذ سند مالکیت و فراهم کردن زیرساخت ها است كه مطمئنا با دستيابي به اين مهم زمینه سرمایه گذاری در این شهرک نیز فراهم مي شود.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز