پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86216
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 25 ژوئن, 2019 - 12:11
 •   

  فرماندار فیروزکوه: ترویج مسائلی فرهنگی و دینی در فضای مجازی سبب مقابله با تهدیدات آن می شود

  فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت:استفاده از فضای مجازی در زمینه امور دینی و تقویت باورهای اعتقادی امکان پذیر است و به نوعی می توان با ترویج مسائلی فرهنگی و دینی در این فضا با تهدیدات آن مقابله کرد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فیروزکوه با تاکید […]


  فرماندار شهرستان فیروزکوه گفت:استفاده از فضای مجازی در زمینه امور دینی و تقویت باورهای اعتقادی امکان پذیر است و به نوعی می توان با ترویج مسائلی فرهنگی و دینی در این فضا با تهدیدات آن مقابله کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فیروزکوه با تاکید بر اهمیت بالای فضای مجازی در دنیای امروز اظهار داشت: فرهنگ سازی بر خلاف تصور برخی از افراد مانند یک ساختمان پروژه عمرانی نیست، بلکه فرهنگ از جنس موضوعات اجتماعی است.

  فرماندار فیروزکوه گفت: فرهنگ ایجاد می شود اما نه به عنوان یک پروژه، بلکه یک پروسه و فرآیند است که بستر های مختلفی باعث رشد شاخص های فرهنگ می شود.

  وی ادامه داد: در جهان امروزفضای مجازی مهم ترین عنصر فرهنگ سازی است که در کنار فرصت ها، تهدیداتی را به همراه دارد.

  وی تصریح کرد: تنوع دیدگاه ها در زمینه قابلیت فضای مجازی باعث ایجاد دوقطبی شده است که در خیلی از مناقشات و بحث های سیاسی سایه انداخته و تبلور پیدا کرده و یک آفت محسوب می شود.

  جمارانی یکی از نقاط قوت فضای مجازی شفافیت اخبار دانست و گفت: شکل گیری شبکه های اطلاع رسانی در فضای مجازی موجب شده تا علاوه بر گسترش منابع خبری، بستری برای نظارت مردم بر عملکرد مسیولین فراهم شود.

  فرماندار گفت: استفاده از فضای مجازی در زمینه امور دینی و تقویت باورهای اعتقادی امکان پذیر است و به نوعی می توان با ترویج مسائلی فرهنگی و دینی در این فضا با تهدیدات آن مقابله کرد.

  وی همچنین استفاده از فضای رسانه ای توسط مدیران برای انعکاس اخبار امید بخش به مردم را یک امر به معروف دانست و افزود: اطلاع از اقدامات انجام شده توسط دولت و نظام حق مردم به عنوان صاحب کشور و انقلاب است.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز