پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86829
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ تیر, ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹
 •   

  مرگ یک گردشگر در تنگه واشی/بی توجهی مسئولین به هشدارهای دیمه نیوز/انتظار ورود مدعی العموم در صورت غفلت مسئولین

  ظهر جمعه ۲۸ تیر ماه ۹۸ یک گردشگر ۳۵ ساله در منطقه تنگه واشی جان خود را از دست داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ظهر جمعه ۲۸ تیر ماه ۹۸ یک گردشگر ۳۵ ساله در منطقه تنگه واشی جان خود را از دست داد، این موضوع لحظاتی پیش به تایید دادستان شهرستان فیروزکوه […]


  ظهر جمعه ۲۸ تیر ماه ۹۸ یک گردشگر ۳۵ ساله در منطقه تنگه واشی جان خود را از دست داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ظهر جمعه ۲۸ تیر ماه ۹۸ یک گردشگر ۳۵ ساله در منطقه تنگه واشی جان خود را از دست داد، این موضوع لحظاتی پیش به تایید دادستان شهرستان فیروزکوه نیز رسید.

  رضایی دادستان فیروزکوه در پاسخ به خبرنگار دیمه نیوز در خصوص علت مرگ این گردشگر گفت: این موضوع در دست بررسی است.

  به گفته شاهدان عینی این فرد حوالی تنگه دوم دچار تشنج شده که علی رغم تلاش های همراهان وی به دلیل عدم پوشش مخابراتی جهت اطلاع رسانی و نبود نیرو های امدادی مستقر در این منطقه سبب شد تا زمان نجات این گردشگر ۳۵ ساله از دست رود.

  این در حالی بود که تنها نیروهای حاضر در این منطقه گردشگری نیروهای خدوم نیروی انتظامی بودند که با اطلاع گردشگران عبوری به سرعت خود را به محل حادثه رساندند و ضمن وصول خبر به مراکز درمانی سطح شهر تا قبل از رسیدن نیروی های امدادی برای انتقال این فرد به نزدیک ترین محل جهت امداد رسانی آماده شده بودند اما متاسفانه در نهایت این فرد جان خود را از دست داد.

  این فرد مردی ۳۵ ساله از شهرستان ورامین بوده که برای گردش آخر هفته به منطقه تنگه واشی سفر کرده بود.

  این گزارش حاکی از آن است که پیشتر پایگاه خبری دیمه نیوز از نبود مهمترین زیر ساخت ها در این منطقه گردشگری از جمله نبود نیروهای امدادی و عدم پوشش مخابراتی به مسئولین اجرایی شهرستان هشدار داده بود که علی رغم این هشدار مسئولین به بی توجهی خود ادامه دادند.

  شاید امروز در صورت پوشش مناسب مخابراتی و حضور نیروهای امداد رسان در این منطقه گردشگری که هر هفته میزبان هزاران گردشگر می باشد منجر به نجات این فرد می شد.

  حال مسئولین این شهرستان باید پاسخگوی چرایی نبود نیروهای امدادی و عدم پوشش مخابراتی علی رغم مصاحبه های اخیر باشند.

  گفتنی است دو دکل BTS متعلق به دو اپراتور تلفن همراه بیش از یک سال است که در منطقه تنگه واشی نصب شده اما بدون راه اندازی رها شده است، هر چه که علت این امر باشد قطعاً پذیرفته نیست که بیش از ۱۲ ماه راه اندازی این دو دکل در این منطقه حساس طول بکشد.

  با توجه به اتفاق امروز و هشدار های دلسوزان انقلاب به مسئولین امر در خصوص نبود زیرساخت های اولیه انتظار می رود مدعی العموم در این موضوع ورود کرده و با هر مسئولی و در هر جایگاهی که در این امر غفلت کرده است برخورد کند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز