پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86304
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 1 جولای, 2019 - 09:01
 •   

  کمپ ترک اعتیاد شهرستان فیروزکوه پلمپ شد

  دادستان شهرستان فیروزکوه از پلمپ شدن تنها کمپ ترک اعتیاد فیروزکوه خبر داد. رضایی دادستان فیروزکوه در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص پلمپ شدن تنها کمپ ترک اعتیاد این شهرستان اظهار کرد: با توجه به بازدید صورت گرفته از تنها کمپ ترک اعتیاد شهرستان به دلیل عدم رعایت شرایط بهداشتی محیط، نبود […]


  دادستان شهرستان فیروزکوه از پلمپ شدن تنها کمپ ترک اعتیاد فیروزکوه خبر داد.


  رضایی دادستان فیروزکوه در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص پلمپ شدن تنها کمپ ترک اعتیاد این شهرستان اظهار کرد: با توجه به بازدید صورت گرفته از تنها کمپ ترک اعتیاد شهرستان به دلیل عدم رعایت شرایط بهداشتی محیط، نبود فضای مناسب در محل کمپ ترک اعتیاد، عدم امکانات مناسب در درمان و ترک اعتیاد معتادین مجبور به پلمپ این فضا در شهرستان شدیم.

  دادستان فیروزکوه افزود: با توجه به دو مرحله اعطای مهلت و عدم رفع نواقص اعلامی، به دستور بنده این کمپ در روز ۴ تیر ماه سال جاری تخلیه پلمپ شد و افراد تحت درمان به اماکن مناسب منتقل شدند.

  رضایی درباره مکان جدید و فعلی جهت استمرار درمان معتادین خاطر نشان کرد: افراد تحت درمان کمپ ترک اعتیاد شهرستان فیروزکوه به دلیل پلمپ این کمپ به مرکز بهبودی اقامتی “پرهیز مدار” بخش بومهن در شهرستان پردیس منتقل میشوند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز