پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86675
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 13 جولای, 2019 - 15:44
 •   

  ‍ طی ۲ ماه آینده؛ فعالیت ماشین ثبت تخلفات و کنترل ترافیک سطح شهر در فیروزکوه

  در جلسه شورای ترافیک شهرستان فیروزکوه مقرر گردید طی ۲ ماه آینده ماشین ثبت تخلفات و کنترل ترافیک سطح شهر در فیروزکوه شروع به فعالیت کند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه شورای ترافیک شهرستان فیروزکوه به ریاست حیدر قلی قاسم زاده معاون عمرانی فرماندار و با حضور دیگر اعضای این شورا در محل […]


  در جلسه شورای ترافیک شهرستان فیروزکوه مقرر گردید طی ۲ ماه آینده ماشین ثبت تخلفات و کنترل ترافیک سطح شهر در فیروزکوه شروع به فعالیت کند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، جلسه شورای ترافیک شهرستان فیروزکوه به ریاست حیدر قلی قاسم زاده معاون عمرانی فرماندار و با حضور دیگر اعضای این شورا در محل فرمانداری برگزار شد.

  در این نشست با شناسایی 11 نقطه حادثه خیز در سطح شهر فیروزکوه توسط پلیس راهور و اعلام آن به سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری،مقرر گردید آن سازمان نسبت به اصلاح نقاط حادثه خیز اقدام نماید.

  همچنین مقرر شد سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری بر اساس مصوبه شورای ترافیک نسبت به ایمن سازی تابلوها و رفع مشکل پل هوایی و رفع مشکل سایر علائم ترافیکی اقدام نماید.
  در این جلسه مصوب شد تا طی مدت 2 ماه آینده ماشین ثبت تخلفات و کنترل ترافیک سطح شهر توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری راه اندازی شود.

  جمع آوری کلیه سد معبرهای محور های اصلی برون شهری توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و محورهای درون شهری توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری از دیگر مصوبات این جلسه بود.

  در این جلسه مقرر شد سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری نسبت به تسریع در آسفالت خیابان کند روی بیمارستان اقدام نماید.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز