پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87139
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 9 آگوست, 2019 - 15:27
 •   

  ائتلاف آمریکایی در تنگه هرمز شکست خورده/رهبر شیعیان نیجریه با حمایت های مردم مسلمان پس از چهار سال آزاد شد

  امام جمعه فیروزکوه گفت:رئیس جمهور آمریکا یکی دیگر از شکست های خود را مشاهده کرد و آن هم این بود که امروز در بحث تنگه هرمز او را تنها گذاشتند، حمایت مردم مسلمان دنیا باعث شده است که شیخ زکزاکی پس از چهار سال تحمل سختی در زندان آزاد شود. به گزارش پایگاه خبری دیمه […]


  امام جمعه فیروزکوه گفت:رئیس جمهور آمریکا یکی دیگر از شکست های خود را مشاهده کرد و آن هم این بود که امروز در بحث تنگه هرمز او را تنها گذاشتند، حمایت مردم مسلمان دنیا باعث شده است که شیخ زکزاکی پس از چهار سال تحمل سختی در زندان آزاد شود.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام و المسلمین امیری ارجمند در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: در دین اسلام شرافت به تقوا و ایمان است، هر کسی با تقوا تر باشد نزد پرودگار مورد توجه بیشتری قرار می گیرد.

  این مقام مسئول خاطر نشان کرد: شهدا رفتند تا نماز به ویژه نماز جمعه احیا شود، نماز جمعه با نماز های دیگر فرق دارد زیرا نماز جمعه تریبون حاکمیت و نظام است.

  وی با اشاره به سخن امام محمد باقر(ع) افزود: شیعیان من نیستند جز کسانی که تقوا داشته باشند، اگر ما باتقوا نباشیم امام محمد باقر(ع) ما را زیر چتر خود قرار نمی دهند، مسلمانی با شیعه گری فرق می کند، شیعه به مراتب از مسلمانی بالاتر است.

  امام جمعه فیروزکوه درخصوص قرار گرفتن در آستانه عید قربان اذعان داشت: امروزه مشکلات اقتصادی زیادی را شاهد هستیم، زمانی عید سعید قربان برای ما عید خواهد بود که به فکر دیگران هم باشیم، روز عرفه روز بسیار عزیزی است، کسانی که نتوانستند در شب های قدر توبه کنند فرصت دیگری (روز عرفه) باقی است، این فرصت عزیز را از دست ندهیم.

  این مقام مسئول درباره سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دیدار با نخبگان علمی و ورزشی گفت: اکتفا نکنید به این مقدار نخبگی، شما جوانان باید کار را به کارستان برسانید، اگر امروز سر سفره اقتدار نشستید به سبب حرکت جوانان دیروز ما است آنانی که در سال ۵۸ در مقابل دشمنان ایستادگی کردند و شما جوانان امروز باید در حوزه های ورزشی، نظامی، علمی و… میدان داری کنید، امید مردم با پیشرفت اقتدار جوانان در حوزه های مختلف بیشتر حاصل می شود.

  وی در ادامه خاطر نشان کرد: رئیس جمهور آمریکا یکی دیگر از شکست های خود را مشاهده کرد و آن هم این بود که امروز در بحث تنگه هرمز او را تنها گذاشتند، کارش به جایی رسید که امروز نماینده دیپلماسی ما را تحریم می کند، هیچ کجای دنیا این کارشان معنی نمی دهد و دیروز رهبری را تحریم کرد و امروز وزیر خارجه که ایشان کار مراوده با جهان را انجام می دهد و این امر یعنی به آخر خط رسیدن آمریکا.

  این مقام مسئول افزود: هیچ رئیس جمهوری تاکنون به اندازه ترامپ آبروی آمریکا را نبرده است، آنان تلاششان بر این بود تا مردم جامعه ما را کف خیابان ها بیاورند اما از آنجایی که مردم ما از ایمان و تقوا برخوردار هستند و با توجه به مقاومت مردم تلاششان محقق نشد، امروز مقاومت جواب داد، هر چه مقاومت افزایش پیدا کند باعث عقب رفت دشمنان می شود، درست است که در این شرایط سخت می گذرد اما مردم عزیز ما توجه کنند ما جوانان زیادی را دادیم ما هم کمی سختی را تحمل کنیم.

  امام جمعه فیروزکوه با اشاره به موضوع آزاد شدن شیخ زکزاکی، رهبر نیجریه خاطر نشان کرد: امروز حمایت مردم مسلمان دنیا باعث شده است که شیخ زکزاکی پس از چهار سال تحمل سختی در زندان آزاد شود.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز