پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87295
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ مرداد, ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵
 •   

  برگزاری مراسم اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در فیروزکوه+تصاویر

  مراسم اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان فیروزکوه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن فرهنگی هنری آفرینش برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در فیروزکوه با حضور فرماندار، علی نیکنام مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران، حسین فتاحی نویسنده کتاب هشت قصه از امام جواد(ع) […]


  مراسم اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان فیروزکوه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن فرهنگی هنری آفرینش برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در فیروزکوه با حضور فرماندار، علی نیکنام مدیرکل کتابخانه های عمومی استان تهران، حسین فتاحی نویسنده کتاب هشت قصه از امام جواد(ع) (یکی از منابع جشنواره کتابخوانی رضوی)، بخشدار شهر ارجمند، رئیس شبکه بهداشت و درمان، رئیس بنیاد شهید، رئیس کتابخانه های فیروزکوه و دیگر مسئولین شهرستانی در محل سالن آفرینش این شهرستان برگزار شد.

  در این مراسم مجتبی بنداد کرمانی رئیس شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه؛ کتاب خواندنی “خاک های نرم کوشک” را به شهروندان فیروزکوهی به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی معرفی کرد.

  همچنین در این مراسم از برندگان در جشنواره کتابخوانی رضوی با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد و به قید قرعه برای سه نفر از حاضرین در مراسم اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛ مکان استقرار در مشهد مقدس برای مدت زمان مشخص فراهم شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز