پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86898
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 24 جولای, 2019 - 15:06
 •   

  حضور هنرمند فیروزکوهی در جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آئینی و سنتی

  انجمن نقالی شهرستان فیروزکوه از حضور هنرمند فیروزکوهی در جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آئینی و سنتی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، فریبا یعقوبلو مسئول انجمن نقالی فیروزکوه با اعلام این خبر اظهار داشت: نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش‌های آئینی سنتی قرار است ۱۹ تا ۲۶ مرداد در تهران برگزار شود و هنرمند خردسال […]


  انجمن نقالی شهرستان فیروزکوه از حضور هنرمند فیروزکوهی در جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آئینی و سنتی خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، فریبا یعقوبلو مسئول انجمن نقالی فیروزکوه با اعلام این خبر اظهار داشت: نوزدهمین جشنواره بین المللی نمایش‌های آئینی سنتی قرار است ۱۹ تا ۲۶ مرداد در تهران برگزار شود و هنرمند خردسال فیروزکوهی مارال برین در این جشنواره حضور خواهد داشت.

  وی گفت: همزمان با برگزاری نوزدهمین جشنواره آئینی سنتی سه آثار از سه هنرمند فیروزکوهی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که روایتگری مارال برین در نقل پادشاهی ایرج به این جشنواره راه یافت .

  یعقوبلو گفت: جشنواره آیینی و سنتی گام ارزشمندی است در راه حفظ و ترویج این هنر برای معرفی بیش از پیش هنرمندان فعال در این عرصه.

  شایان ذکر است این هنرمند تا کنون در جشنواره استانی نیز شرکت نموده و حائز رتبه و تقدیر شده که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به سهم خود آرزوی موفقیت بیش از پیش را برای این هنرمند خردسال دارد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز